Фрази, які сигналізують про те, що чоловіку на вас плювати


Ваш чоловік може ставитися до вас з байдужістю, але приховувати це. Є кілька чоловічих фраз, які явно вказують на те, що ви йому вже не цікаві, інформує Ukr.Media.

"Мені все одно"

Ця фраза зустрічається і у тих, хто любить свою жінку. Про байдужість вона говорить лише у тому разі, якщо звучить, коли жінка починає розповідати своєму супутнику щось про своє життя і проблеми. Наприклад, "у мене сьогодні на роботі дещо сталося", "моя мама розповіла мені історію — я хочу з тобою нею поділитися" і так далі. Якщо чоловік не слухає в таких ситуаціях або говорить «мені все одно», «мені не цікаво», значить, йому плювати на свою жінку.

Закоханий чоловік завжди вислухає емоційну розповідь своєї коханої. Так він покаже їй, що поважає її і він залучений у все, що цікаво їй.

"Я зайнятий"

Ні "рідна, я зайнятий", ні "я тобі передзвоню — я зараз зайнятий", а просто "я зайнятий". Багато жінок схильні виправдовувати такі слова чоловіка, тому що він працює, у нього дійсно може не бути часу. Річ у тім, що яким би зайнятим він не був, йому ніколи не складе труднощів бути ввічливим.

Закоханий чоловік розуміє, що його другій половинці хочеться поговорити, тому йому не хочеться ображати близьку людину. Той, хто любить, ніколи не скаже "я зайнятий". Він обов'язково пом'якшить таку фразу. Будьте уважні з такими словами.

"Відв'яжись", "відчепися"

Тут важливий контекст, тому що іноді ми говоримо таке в гарному настрої з дещицею гумору. Якщо ж чоловік на повному серйозі говорить подібні речі своїй жінці, то прийшла пора задуматися про те, що дійсно варто від нього відстати.

"У тебе все одно не вийде"

Це дуже погані слова, тому що вони показують, що чоловік спеціально або не спеціально занижує вашу самооцінку. Знову-таки, закохана людина не стане говорити щось подібне. Вона підбадьорить, допоможе, підтримає. Якщо кохана жінка вирішила почати займатися новим хобі, а чоловік так їй відповідає, це сигналізує про те, що він її не любить.