Як зняти набряк очей від сліз?

Жінки - істоти дуже чутливі, тому їм часто трапляється плакати. Але що вже тут гріха таїти, деякі навіть використовують сльози, щоб швидше отримати бажане. Але є один суттєвий мінус: після плачу червоніє ніс і щоки, очі, а повіки набрякають. У цій ситуації мало кому вдається зберегти привабливий зовнішній вигляд. І якщо пару сльозинок, пролитих з вечора, ніяк не відіб'ються на красі вранці, то інтенсивний плач, нехай навіть протягом п'яти хвилин, може зіпсувати весь день. Щоб не лякати оточуючих після виходу з дому, треба знати, як зняти припухлість і набряки після сліз з очей.

Як зняти набряк очей від сліз?
Як зняти припухлість очей після сліз?

Коли ви плачете починають активно працювати слізні залози, а це призводить до набряку кровоносних судин або навіть їх розриву. Саме тому з'являється почервоніння і набряк. Кращий спосіб боротьби з цією проблемою - охолодження.

Щоб швидко зняти набряк приготуйте крижану маску. Покришіть лід, загорніть в серветку і прикладіть до очей буквально на п'ять хвилин. Подіє навіть просте умивання холодною водою або мокрий рушник, прикладений до лиця.

Ефективно діють контрастні процедури. Візьміть ватний тампон і дві мисочки з гарячою і холодною підсоленою водою. Поперемінно змочуйте тампон в рідинах і прикладайте до повік. В кінці процедури вмийтеся теплою зеленим чаєм.

Рецепти масок для зняття набряків очей після плачу.
Якщо ввечері вам довелося довго ридати, а на ранок не можете показатися на людях з набряками, краще заздалегідь приготуйте чудодійний засіб. Заваріть зелений чай і поставте його охолоджуватися в холодильник. Вранці можна змочувати в настоянці ватяні диски і прикладати до очей.

Влітку прикладайте до набряклих повік скибочки свіжого огірка або приготуйте спеціальну кашку, овоч натерши на дрібній тертці.

Відмінно бореться з набряками відварна картопля. Зваріть кілька картоплин в мундирі, трохи остудіть, розріжте навпіл і прикладіть до очей.

Наші предки боролися з набряками очей після плачу за допомогою молока. У ньому потрібно змочити ватний тампон або шматочок марлі і покласти на повіки на десять хвилин. Після цього обличчя слід сполоснути холодною водою і нанести крем.