Ці кілька ознак підкажуть, що нарощені вії варто зняти

Треба вчасно зняти штучні вії, щоб не залишитись без власних.

Професіонал починає процедуру з дуже докладної консультації. Якщо майстер ставить, як вам здається, занадто багато питань, це зовсім не означає, що він надто цікавий або просто тягне час. Вашому майбутньому лешмейкеру необхідно знати про ваш спосіб життя, потреби, яке саме нарощування ви хочете отримати, на який ефект ви очікуєте і що бажаєте підкорегувати даною процедурою. І, звичайно ж, він зобов'язаний поставити вам питання про можливі алергічні реакції.

Отже, головне! Майстер не має права просто покласти вас на кушетку і зробити нарощування без попередньої розмови.

Друге, на що також важливо звернути увагу, — це стерильність! Усі інструменти мають бути продезінфікованими, витратні матеріали одноразовими, робоче місце чистим, а фахівець працює у масці і рукавичках. Процедура з нарощування вій повинна проходити в абсолютно комфортній обстановці без найменших хворобливих відчуттів. Якщо вони з'являються, то це означає, що майстер або неохайно поводиться з вашими віями, або неправильно їх ставить, або погано ізолює очі від потрапляння парів від клею. Якщо ви відчуваєте якийсь дискомфорт, відразу повідомте про нього лешмейкеру, на медаль за терпіння і мужність чекати у цьому випадку не варто! Наприклад, око може пощипувати через те, що воно виявилося трохи відкритим, а майстер цього не помітив. Грамотний фахівець усуне цю проблему і прикриє очі спеціальним способом. Якщо ж майстер нічого не зробив у відповідь на ваші скарги і продовжив процедуру, перед вами некваліфікований фахівець, і краще триматися від таких подалі.

Рухи рук майстра повинні бути чіткими і впевненими, але у той самий час ніжними і спокійними, він не повинен смикати повіку і необережно до неї доторкатися. Вищий пілотаж на процедурі з нарощування вій — це коли дівчата просто засинають, настільки дбайливо і обережно ставиться до них майстер! Час роботи теж є показником якості.

Нарощування не має проходити занадто довго або занадто швидко. Неможливо зробити якісні вії за 30 хвилин і тим більше за 3 години!

Мінімальний час говорить про те, що майстер зробив безліч помилок. Навіть у найшвидших майстрів нарощування відбувається мінімум 1 годину 15 хвилин, але не менше. Довго теж не означає добре. Якщо майстер займається віями більше 3 годин — це говорить про його недосвідченість. Середній оптимальний час нарощування близько 2 годин, таймінг залежить від обраного об'єму, адже чим більший об'єм, тим більше часу йде на нього.

Ще одна ознака гарного майстра: під час процедури і наприкінці неї він перевіряє свою роботу на відмінну якість — перебираючими рухами пінцета переглядає кожну вію, щоб переконатися у тому, що усе відбувається так, як має бути.

Які відчуття мають бути після процедури?

Після процедури нарощування вій ніяких особливих відчуттів не має бути. Коли відкриваєте очі, може трохи щипати, але це відчуття минає протягом перших 2-5 хвилин. Довше воно не має тривати. Після нарощування очі не повинні бути червоними. Якщо це так, то процедура виконана неправильно. Прямо у кабінеті у майстра можна перевірити, чи правильно поставили вії: примружтесь і прислухайтеся до своїх відчуттів. Якщо щось заважає, врізається, ріже, тягне або робить боляче, то це означає, що зроблений занадто маленький відступ від повіки або допущене склеювання вій між собою.

Як зрозуміти, що є проблеми після нарощування?

Найпоширеніші проблеми після нарощування — набряк, почервоніння і випадання вій. Це може відбуватися у декількох випадках:

Подразнення очей

Нарощування виконане неправильно, і вії врізаються у повіку, викликаючи тим самим подразнення ока.

У очі потрапили випаровування від клею

Власне клей у очі потрапити не може, оскільки під час процедури слизова ізолюється, але випаровування можуть на неї впливати. Через це можливе сильне почервоніння і навіть опік рогівки.

Майстер використовував неякісні матеріали

Гарні матеріали не можуть коштувати дешево, дізнайтеся, з якими працює ваш майстер.

Були порушені санітарні норми і майстер заніс інфекцію

У кабінеті усе має бути стерильним.

Алергія

Це найпоширеніша причина виникнення дискомфорту після нарощування. Якщо ви відчуваєте, що нічого не врізається і вії носяться комфортно, але набряк або почервоніння при цьому є, швидше за все, у вас почалася алергія.

У всіх випадках після виникнення проблем необхідно зняти вії. Краще це зробити у іншого майстра, але у жодному разі не можна робити це самостійно вдома: виривати вії або намагатися зняти їх оліями. Після зняття потрібно звернутися до офтальмолога, який огляне очі і призначить лікування.

У жодному разі не потрібно читати поради у інтернеті, користуватися методиками подруг або народними засобами — це може тільки нашкодити. Проблему з такими важливими органами, як очі, повинен вирішувати тільки лікар.

Дозволеним є зовсім незначне почервоніння очей після процедури, якщо очі дуже чутливі. Це відбувається вкрай рідко і, ймовірно, мине через незначний час. Але якщо дискомфорт зберігається протягом декількох годин, потрібно звернутися до лікаря.

Кому не підійде нарощування вій?

Процедура не підійде людям, що мають алергію на пилок і багато харчових алергій. З великою ймовірністю почнеться реакція на випаровування від клею, але це не стовідсотковий варіант результату подій, тому майстер може запропонувати зробити тест на алергію. Він проводиться наступним чином: нарощування робиться не повністю на обидва ока, а ставляться кілька вій на кожному оці. Якщо протягом доби немає ніякої реакції, то можна нарощувати повністю. Якщо виникає хоча б найменший дискомфорт, від процедури краще утриматися. Нарощування не підійде людям, які мають алергію на компоненти, що містяться у складі клею для нарощування. У цьому випадку не варто робити навіть тест на алергію, потрібно повністю утриматися від такого виду послуг. Якщо у вас є проблеми з очима, найкраще проконсультуватися з лікарем перед процедурою нарощування, щоб він оцінив, чи не зашкодить це у вашій ситуації.

Категорично заборонене нарощування жінкам, які зробили невдалу блефаропластику. У такому випадку очі закриваються не у повному обсязі і у них можуть потрапити не тільки випаровування від клею, але й сама речовина, яка подразнює слизову і викликає її опік. Не підходить процедура і людям з травмами і шрамами в області очей з тієї ж причини. Якщо людина страждає на алопецію, нарощування вій не має сенсу робити, оскільки вони будуть випадати.

Як доглядати за віями після нарощування?

Після нарощування вій першу добу, 24 години, вії не можна мочити, 48 годин не рекомендується ходити у сауну і солярій. Потрібно обережно спати, щоб не пошкодити вії уві сні, і не терти очі, оскільки це порушить цілісність нарощування.

Майстер часто видає клієнту спеціальну щіточку, якою потрібно розчісувати вії щодня. Коли мине доба, потрібно обов'язково вмиватися щодня, щоб між віями не накопичувався бруд і не почалося запалення. Робити це потрібно обережно. Слід уникати засобів для вмивання з олією у складі.

Через зазначений майстром проміжок часу, який безпосередньо залежить від типу нарощування, потрібно повторити процедуру нарощування вій, щоб вони залишалися гарними і доглянутими.