Як правильно поєднувати помаду і лак для нігтів в одному образі

Змінюються часи, а з ними і мода на одяг, зачіски і макіяж. І якщо раніше все було зрозуміло, червона помада - червоний лак для нігтів, то зараз стилісти і візажисти рекомендують нам експериментувати. Як же підібрати красиві комбінації і не виглядати при цьому безглуздо? Про це у нашому матеріалі!

Як правильно поєднувати помаду і лак для нігтів в одному образі
Офіс

Якщо у вас на роботі суворий дрес-код, вибирайте прості поєднання пастельних відтінків, наприклад: помада відтінку «нюд» з молочним кольором лаку, персикова (коралова) помада з ніжно-блакитним лаком, холодна рожева помада з бірюзовим лаком.

Якщо в офісі можна яскраві кольори, то дуже красиво виглядають такі поєднання: помада з бузковим підтоном + жовтий лак, фуксія на губах + яскравий синій лак на нігтях, відмінно виглядає коралово-помаранчева помада з темно-зеленим або чорним глянцевим лаком.

На вихід

На урочистому заході або дружній вечірці здивуйте всіх неординарними поєднаннями лаку для нігтів і помади. Шість комбінацій, які точно варто спробувати: класичне поєднання темно-червоного відтінку губ + блискучі нефритові нігті, драма: пурпурні губи + чорний глянець з сріблом на нігтях, спокуса: нюдові губи + темно-фіолетовий лак, безпрограшний варіант: червоне на червоному, свято: мідний лак + тепла помаранчева помада, динаміка: сливові губи і глибокий кобальт на нігтях.