Це не ваш чоловік: 7 тривожних моментів у сексуальних стосунках

Щасливе сімейне життя складається з багатьох складових, основні з яких - любов і взаємна повага, у тому числі в сексуальному житті. Які тривожні дзвіночки змушують замислитися над тим, що у ваших стосунках не все гладко.

Зверніть увагу на ці сигнали. Можливо, настав час переглянути формат ваших стосунків та внести корективи. А може, взагалі подумати про те, щоб їх припинити.

1.Він висміює ваші фантазіїСексуальні фантазії – це дуже особисте, і ми можемо поділитись ними лише з тим, кому справді довіряємо. Наш партнер не зобов'язаний розділяти наші уподобання в сексі, але ставиться, як мінімум, з розумінням. В іншому випадку ми просто не зможемо йому довіритись.

2. Він не думає про ваше задоволення

Чоловік не може вгадувати ваші бажання та важливо спрямовувати його та підказувати. Але якщо він навіть не намагається зробити вам задоволення, а думає лише про себе, ви маєте справу з сексуальним нарцисом.

3. Він критикує ваше тіло

Якщо він дозволяє собі висловлювати критичні зауваження на адресу вашого тіла, а також їдко висловлюватися на адресу зовнішності інших жінок, через деякий час це обов'язково позначиться на вашій самооцінці. Вам це потрібно?

4. Він ображається на вас, якщо щось йде не так як він хоче

Якщо ви кажете, що вам щось не подобається в ліжку, або не погоджуєтесь на ті види сексу, яких хоче партнер, він відразу надує губи і починає маніпулювати вашим почуттям провини.

5. У ліжку ви постійно уявляєте когось іншого

Час від часу фантазувати в ліжку про когось дурного, наприклад, що вашим партнером є Бред Пітт, цілком нормально. Але якщо ви не можете зайнятися сексом, не представивши когось ще, справа погана, ви зовсім не хочете свого чоловіка.

6. Він відмовляється від контрацепції

Він ніколи не здавав аналізи на захворювання, що передаються статевим шляхом, але абсолютно впевнений, що здоровий і відмовляється надягати презерватив. Значить його зовсім не турбує ваше здоров'я та безпека.

7. Ваш темперамент не збігається

Кожна людина має свій інтимний графік. І якщо для одного партнера достатньо разу на тиждень, а для другого – щодня, гармонійних сексуальних стосунків не вийде.

Наша мама