Чи не багато на тобі косметики?

Ти вважаєш, що не можна навіть раз забути про консилери, пудри, а ще тіні, олівці та інше? Якщо у тебе чимало косметики, стеж за тим, щоб на обличчі її не було видно за кілометр. Як зрозуміти, що макіяжу занадто багато? Ось тобі кілька підказок.

Чи не багато на тобі косметики?

1. Акценти
Ти повинна вивчити напам'ять одне головне правило хорошого макіяжу: потрібно робити акцент на чомусь одному. Це повинні бути або губи, або очі. Підкреслиш і те, і інше - ризикуєш виглядати як дівчина легкої поведінки. Червона помада і яскраво-фіолетові тіні точно не повинні поєднуватися в одному макіяжі. Вибери те, до чого сьогодні хочеш привернути увагу, і сміливо підкреслюй.

2. Тональний крем
Ми не говоримо про те, що від нього треба взагалі відмовитися. Він добре коригує недоліки і робить колір обличчя рівномірним. Головне - вибрати відтінок, який тобі підходить, і ретельно його розтушовувати. Кордонів між обличчям і шиєю бути не повинно. Також не забувайте про вуха. Зробіть плавний перехід. З пудрою, до речі, обставини такі ж.

3. Помада на зубах
На ваших зубах завжди залишаються сліди від помади? Це ознака того, що макіяжу все ж забагато. Не виправляйте недолік. Краще зітріть помаду, потім нанесіть її знову тонким шаром і розтушуйте. Надлишки помади завжди слід прибирати серветкою. Таким чином помада не залишить плям на зубах і буде триматися довше.

4. Тіні в великій кількості
Звичайно, у дівчини повинні бути тіні різних кольорів і структур. Однак це не означає, що тобі потрібно використати весь їх арсенал відразу. Деякі тіні поєднувати не варто, та й виглядати це буде не дуже добре. Це зробить повіки важкими. Будь природнішою.

5. Ти довго знімаєш макіяж
Знімати макіяж довше, ніж його наносиш, неприпустимо. Особливою проблемою є те, коли тобі доводиться терти і розтягувати шкіру обличчя, щоб позбутися від туші або чорних кругів під очима від тіней. Якщо ти витрачаєш багато часу на демакіяж, то тобі точно треба зменшити кількість косметики на обличчі.