Виявлена особлива користь фруктів для жіночої психіки

З'ясувалося, що вживання фруктів має особливо значення для здоров'я і самопочуття представниць слабкої статі. Дослідники з Австралії встановили: якщо жінки будуть з'їдати хоча б по два фрукта в день, це зробить їх емоційний стан більш стабільним. Зокрема, вони будуть краще захищені від депресій і психозів.

Виявлена особлива користь фруктів для жіночої психіки
Жінки в сильній мірі (більше, ніж чоловіки) схильні до негативних змін у психічному здоров'ї - це пов'язано з нестійкістю гормональної системи, що впливає на найважливіші функції організму. Вчені з Університету Квінсленда займалися вивченням зв'язку між харчуванням жінок і роботою нервової системи. В ході цього дослідження медики звернули увагу на той факт, що у жінок - любительок фруктів набагато краще виходить контролювати емоції і справлятися зі стресами

У науковому експерименті австралійських фахівців взяли участь шість тисяч жінок. Аналіз показників їх здоров'я в зв'язку з образом життя показав: учасниці проекту, які вживали, як мінімум, дві порції фруктів у день, - набагато рідше страждали від депресії, ніж ті, хто їв менше фруктів. При цьому подібної кореляції між споживанням овочів і депресією виявлено не було.

На думку вчених, особливий ефект фруктів може бути обумовлений тим, що в них, на відміну від овочів, міститься багато протизапальних з'єднань і антиоксидантів, таких як ресвератрол.

Наука вже давно займається вивченням властивостей даного антиоксиданту. У попередніх дослідженнях було встановлено, що ресвератрол здатний блокувати негативні білкові елементи в організмі, що сприяє його високому тонусі, допомагає захищатися від багатьох негативних процесів, що ведуть до старіння і хворобливості. У даному випадку вчені з Австралії відзначають: необхідно подальше вивчення відмінностей між фруктами і овочами.