Як уникнути непотрібних витрат при покупці косметики

Б'юті-блогер Ірина Бригинець провела ревізію власної значної полички з косметикою і переконалася в тому, що деяка косметика нам зовсім не потрібна!

Як уникнути непотрібних витрат при покупці косметики
1. Термальна вода

Так, у мене було безліч флаконів від різних виробників. Але я додумалася про їх даремність нещодавно. Що кажуть виробники? Термальна вода поповнює водний баланс, заспокоює і освіжає (приблизно так, я узагальнила). З останнім я згодна, освіжає аж на три хвилини, поки не висохне. На рахунок зволоження категорично не згодна, більше того, вважаю, що вона висушує шкіру ще більше! У своєму складі вода має солі і мінерали, а солі, як відомо, воду витягають (!!) Замість покупки чергового флакона термальної води, раджу вам ці гроші додати до ціни хорошого зволожуючого крему для обличчя.

2. Палетки кольорових тіней

Якщо ви не візажист і не Келлі Осборн, повірте, ну не потрібні вам ці величезні палетки з різноманітністю відтінків, 70% з яких вам не йдуть, а ще 20% з яких ви будете використовувати пару раз в рік. Альтернатива такій купівлі - невелика палетка дійсно якісних повсякденних тіней, бажано матових, і ще одна палетка (або тіні-одинички) з підібраними під ваш тип зовнішності кольорами, на вихід або на вечір (тут дозволений перламутр, але без великих блискіток).

3. Скраб для губ

Скраб для губ - це як скраб для мочки вуха. Такий же даремний винахід сучасної косметичної індустрії. Відмінність лише в тому, що для мочки вуха скрабу ще немає (але певно дуже скоро з'явиться, якщо ми не перестанемо вестися на всяку нісенітницю). Пам'ятайте дівчата - маркетолог не дрімає!!

Отже, повернемося до губ. Скажіть мені, будь ласка, де у нас знаходиться ця частина тіла? А знаходиться вона там, куди ми не можемо не наносити всі інші засоби, які призначені (о боже!!) зовсім не для губ. І що ж? Нічого з ними і не відбувається. Тоді поясніть, чому не можна скрабувати губи тим же, чим і тіло? Відповіді немає, крім як - тому що частина засобу може потрапити в рот. Але ми ж з вами не маленькі діти і можемо успішно це контролювати. На кінець, зробити натуральний скраб дуже просто за хвилину з цукру або кави. Так що або юзайте скраб для губ і чекайте на появу скрабу для мочки вуха, або не витрачайте даремно гроші.

4. Шиммер, хайлайтер, люмінайзер

До речі це все різні продукти і відрізняються вони....а нічим особливо не відрізняються. Мало того, вони не відрізняються по ефекту з деякими тінями для очей. Призначені для підсвічування шкіри, розстановки відблисків (під брову, на вилиці, спинку носа). Загалом, з тим же успіхом можна використовувати перламутрові тіні. Але якщо ви використовуєте цей прийом часто і вам потрібен окремий продукт, і я точно знаю, що вас манять метеорити від Герлен, то не купуйте це диво маркетингу!! Краще придбати пігмент або одинарні тіні (наприклад, Inglot), які будуть мультифункціональні - як тіні і освітлення.