Як гени допомагають їсти і не гладшати

Чому одні багато їдять і не гладшають? Вчені пояснили цей феномен. Виявляється, вся справа в особливому гені. Щасливчики, яким не страшні калорії, які видозмінюються в кілограми на стегнах і животі, повинні дякувати гену Аткінса (AMY1).

Як гени допомагають їсти і не гладшати
Вчений з Королівського коледжу в Лондоні (king's College London), професор Тім Спектор (Tim Spector) пояснює, що організм виділяє слину через наявність цього гена. У слині міститься ензим, який бере участь у розщепленні вуглеводів. В результаті організм не може створювати запаси жирової тканини.

Зазвичай люди володіють лише однією парою «заповітного» гена. Однак є щасливчики, яким пощастило народитися з трьома парами і навіть більше. Люди, які взагалі не підвладні жировим накопиченням можуть бути власниками цілих 20 пар цього гена. Звичайно, їм жодного разу не страшні в плані ваги гамбургери, чіпси,газована вода і картопля фрі.

Втішна новина для інших - вчені під керівництвом Тіма Спектора зараз зайнялися детальним вивченням гена AMY1. Можливо, через деякий час ми дізнаємося про існування таких генів, які будуть більш «часто зустрічатися» в людському організмі.