Я запропонувала йому одружитися: Ольга Фреймут власноруч зробила пропозицію своєму чоловікові

Зіркова ревізорка нового каналу, зосередила свої сили не на ревізіях, а на сімейному затишку та новому проекті, в якому Ольга Фреймут взяла участь, а саме в шоу “Танці з зірками”.

Вона весь свій вільний від сім’ї час приділяє підготовці до нових ефірів шоу. У третьому випуску, який був присвячений темі нестримного кохання, телеведуча розповіла про стосунки з чоловіком та відкрила деталі свого особистого життя.

У третьому випуску Ольга розповіла про своє кохання та присвятила танець чоловікові. Ніжність, гармонійність та граціозність були з нею на одному рівні. Свою долю вона пов’язала з генеральним директором “Нового каналу” Володимиром Локотком. Зіркове подружжя виховує двох власних дітей та чудову доньку від першого шлюбу Злату Мітчелл.

Стосунки пари розпочалися у 2015 році, але з вуст Ольги Фреймут не було ніяких розповідей про своє особисте життя. У 2016 році в пари народився первісток, син Валерій. А через рік з’явилася мила та тендітна дочка Євдокія. Лише після народження доньки стало відомо про офіційні стосунки пари та весілля з Володимиром Локотко.

Ольга не любила розсекречувати своє особисте життя, але після підготовки до третього випуску шоу “Танці з зірками” зізналася, що сама запропонувала чоловікові одружитися.

Телеведуча порівняла себе з попелюшкою якій набридло чекати на свого принца. Тому вона вирішила діяти кардинально та у свої 35 років, взяла ситуацію під особистий контроль. Саме в 35 вона вдруге вийшла заміж, але уже за власною ініціативою.

За словами жінки її чоловік покорив багато жіночих сердець. Увагою Володимир Локотко не був обділений, конкуренція була шалена. Як виявилося почуття були сильніші за потяг, тому Володимир волів вибрати Ольгу за чуйність душі та відкритість серця.

TRserial