5 помилок в макіяжі, які нас старять

Правильно підібраний макіяж здатний омолодити жінку на кілька років. А ось помилки у використанні косметики призводять до абсолютно протилежного результату, і ось кілька найпоширеніших помилок, зібраних досвідченими візажистами.

5 помилок в макіяжі, які нас старять
Занадто багато основи

З роками наша шкіра стає все тоншою, тому якщо ви використовуєте занадто багато основи, то в результаті шкіра на обличчі виглядає дещо провисшою. Крім того, велика кількість основи для макіяжу збирається прямо в зморшках, що робить їх більш помітними.

Використання чорної помади

З віком наші губи стають все тоншими, а чорний відтінок помади змушуює їх виглядати ще менш пишними. Вибирайте інші кольори, бажано менш насичені і яскраві.

Використання тіней для очей з блискітками

Хоча вони і виглядають дуже привабливо, насправді подібні тіні є помилкою макіяжу, так як акцентують увагу на зморшках навколо очей. Цей різновид косметики більше підійде молодим жінкам і дівчатам.

Використання коричневих рум'ян

Ми вже говорили про те, що з віком шкіра людини починає провисати, а ось щоки здаються запалими. Використання бронзера або рум'ян коричневого відтінку тільки підсилює цей неприємний ефект.

Неправильне використання консилера

Хочете домогтися більшого ефекту від консилера? Якщо ви збільшите тиск при його використанні, то не отримаєте бажаного, тому не варто занадто тиснути на шкіру. Очищаюча губка також не допоможе, тому що вона стирає косметику, а не поширює її по шкірі.