3 основних правила ідеального макіяжу брів

Доглянуті природні брови — один з головних елементів будь-якого макіяжу. Вони є обрамленням обличчя, привертають увагу до очей. Це означає, що ти повинна вміти правильно їх фарбувати. Ми вибрали для тебе три головних правила макіяжу брів.

3 основних правила ідеального макіяжу брів
1. Точка початку брови визначається так: проведи вертикальну лінію від центру ніздрі вгору до бровной кістки. Точка закінчення лінії на бровній дузі і буде початком брови.

2. Щоб зрозуміти, де повинна закінчуватися брова, тобі необхідно провести лінію по-діагоналі, від краю ніздрі до зовнішнього куточка ока. У тому місці, де пряма перетнеться з волосками, і повинна закінчуватися твоя брова.

Тільки визначившись з довжиною брови, ти можеш сміливо підбирати форму. Це можна зробити за допомогою трафарету або самостійно.

3. Щоб самостійно визначити форму брови, що личитиме тобі, варто знайти верхню точку вигину. Це можна зробити, провівши діагональну лінію від кінчика носа до бровної дуги через середину ока. Це місце називається аркою брови. Від неї до зовнішнього краю варто наносити колір косметичного засобу (олівець, пудра, тіні, помада для брів) на тон темніше, ніж у внутрішнього куточка очей. Так макіяж буде виглядати більш природно.