Прасуємо речі без праски: корисні поради

М'ятий одяг завжди доставляє певні незручності. Особливо в поспіху інколи дуже недоречно ламається праска. Закон підлості в дії! На щастя, неприємність можна виправити, якщо знати кілька способів прасування без використання праски.

Прасуємо речі без праски: корисні поради
1. Приготуй суміш з оцтом

Як приготувати суміш: змішай 9% оцет, воду і пом'якшувач для білизни в рівних пропорціях. Потім помісти розчин у розбризкувач і рівномірно розпили на одяг. Дай тканині підсохнути, і можна одягати. Цей простий спосіб допоможе твоїй речі не виглядати пом'ятою.

2. Використовуй гарячий пар

Заповни ванну дуже гарячою водою. Теплу воду наливати сенсу немає, адже вся суть в парі, який розпрямить одяг. Закрий ванну пробкою і повісь над нею потрібний предмет гардеробу. Нехай повисить 20 хвилин, потім зніми і дай висохнути. Недолік цього методу в тому, що одяг залишається вологим.

3. Суши одяг правильно.
Якщо тобі потрібна чиста і не пом'ята річ до ранку, постарайся висушити її правильно заздалегідь. Рівно розвісь річ на сушарці, і тоді вранці гладити її не обов'язково.

4. Включи режим "без складок".

При пранні одягу в машинці-автомат вибери максимальну швидкість центрифуги. Не зловживай цим способом, так як речі швидко зіпсуються. Однак якщо в планах важлива подія або ділова зустріч, то можна вдатися до описаного варіанту. У деяких машинах є режим "без складок", який і призначений для твоєї ситуації. Після прання в цьому режимі потрібно не сильно віджимати речі (або не віджимати зовсім), а потім сушити їх розправленими на плоскій поверхні або на вішалці.

5. Зверни увагу на склад речі.
Якщо проблема полягає не в поспіху, а в нелюбові до прасування, тоді варто підійти до ситуації ретельніше. Досліджуй склад речі перед покупкою. Синтетика мнеться менше, ніж, наприклад, бавовна. Правда, синтетику не всі люблять через те, що шкіра в ній не дихає. Для окремих випадків такий варіант буде виграшним.

6. Залучи свої долоні.

Намочи руки водою і розгладь одяг долонями. Це допоможе позбутися від дрібних складочок. Добре вимий руки перед процедурою, інакше ризикуєш отримати брудні розводи та плями на тканині.