Медики спростували шкоду червоного м'яса

Червоне м'ясо, яке останнім часом часто критикується дієтологами, - насправді більш корисне, ніж багато хто вважає. Про це повідомляють фахівці, за інформацією яких уявлення про м'ясо як про небезпечний для здоров'я продукт, помилкове.

Медики спростували шкоду червоного м'яса
"Більшість жителів острова вважає червоне м'ясо більш жирним, ніж куряче, хоча насправді все навпаки ».

В результаті проведеного в країні опитування з'ясувалося, що більше половини її населення вважають м'ясо шкідливим продуктом для здоров'я людини. Так, близько 60% опитаних заявило, що червоне м'ясо дуже жирне (більше 20% жиру), а дві третини опитаних відповіли, що курка менш жирна, ніж яловичий стейк або ягня.

Однак експерти стверджують: насправді це не так. У реальності жирність червоного м'яса не перевищує 10%, і таке м'ясо зовсім не більш жирне, ніж куряче.

Спеціаліст з Фонду вивчення раку повідомив, що повністю виключати зі свого раціону червоне м'ясо не слід, оскільки воно містить багато корисних речовин.

«Важливо розуміти, що ризик утворення злоякісних пухлин збільшує не червоне м'ясо саме по собі, а частота його вживання і жирність», - пояснив експерт.

На думку фахівця, немає нічого страшного в тому, щоб кілька разів на тиждень дозволити собі страви, приготовані з червоного м'яса. При цьому фахівець наголошує: йдеться саме про приготовані страви, а не про напівфабрикати. Готові вироби з переробленого м'яса фабричного виробництва дійсно підвищують ризик можливих ускладнень зі здоров'ям.