Х'ю Джекман за півтора року чотири рази перемагав рак

Незважаючи на те, що зірка Голівуду Х'ю Джекман являє собою зразок здоров'я і сили, цей актор за останні півтора року чотири рази стикався з раком шкіри. Втім, небезпечна хвороба ніяк не зменшила кількість оптимізму у виконавця ролі Росомахи.

Х'ю Джекман за півтора року чотири рази перемагав рак
Уродженець Австралії Х'ю Джекман в одному з останніх інтерв'ю розкрив деякі подробиці своєї наполегливої ​​боротьби з раком шкіри. Шанувальники актора чули про те, що у Х'ю виявили злоякісне утворення на носі деякий час назад. Тепер же Джекман зізнався, що за останні півтора року у нього чотири рази діагностували рак шкіри. При цьому актор також підкреслив, що з більшим ступенем імовірності зіткнеться з цією хворобою в майбутньому ще багато разів. Джекману також кожні три місяці необхідно відвідувати лікаря для проведення рутинних перевірок.

Нагадаємо, що перший епізод видалення ракових клітин у Джекмана відбувся ще в листопаді 2013. Малопомітну пляму на носі актора виявила гримерка, що працювала з ним на фільмі "Люди Ікс. Дні минулого майбутнього". Після цього дружина Х'ю актриса і продюсер Дебора-Лі Фернесс, на якій він одружений з 1996 року, також настійно зажадала від чоловіка, щоб той відвідав лікаря.

Вдруге злоякісною виявилася звичайна веснянка, а третій рак був виявлений після того, як Хью Джекман зауважив кровотечу у себе на носі. Цікаво, що за тиждень до цього він був у лікаря, який нічого не знайшов. І з четвертим раком актор також успішно впорався кілька місяців тому.

Сам Хью одноразово звертався до своїх шанувальників і закликав їх ні в якому разі не ігнорувати сонцезахисні креми, менше часу проводити на сонці, а при будь-яких підозрілих родимках і ущільненнях на шкірі відвідувати лікаря.