У Андрія Гайдуляна виявлений рак

Андрій Гайдулян, зірка серіалів "Універ" та "СашаТаня", отримав результати гістологічного дослідження. У відомого актора друга стадія лімфоми.

У Андрія Гайдуляна виявлений рак
На початку тижня країну вразила новина про те, що актор Андрій Гайдулян був госпіталізований в московський онкологічний центр. Зірка гумористичних серіалів виявився там через різке погіршення самопочуття. Багато шанувальників артиста тоді вважали за краще не панікувати завчасно і дочекатися результатів аналізів, які він пройшов буквально через два дні після звістки про госпіталізацію. Представники Гайдуляна настійно рекомендували журналістам не поспішати з висновками щодо діагнозу знаменитості і дочекатися, коли з'являться результати.

Джерела ЗМІ з'ясували, що в результаті у 31-річного актора Андрія Гайдуляна друга стадія лімфоми. За результатами гістології медики знайшли у взятих зразках злоякісне ураження лімфатичної системи організму. Як з'ясувалося, останнім часом Андрій відчував великі проблеми з диханням, а наприкінці липня Гайдулян виявив у себе на шиї невелике ущільнення. Він негайно звернувся до лікарів, які згодом діагностували наявність пухлини.

В даний момент Андрій перебуває з коханою нареченою в будинку, куди його відпустили лікарі на вихідні. Варто зауважити, що діагноз актора - аж ніяк не вирок. Лімфома успішно лікується на ранніх стадіях, але навіть на пізніх прогноз індивідуальний. В даний час це захворювання лікарі усувають за допомогою променевої та хіміотерапії. Скільки курсів лікування належить пройти Андрію, поки невідомо.

У Андрія Гайдуляна виявлений рак
Поруч з артистом постійно знаходиться його наречена Діана Очілова. Відомо, що закохані збиралися відсвяткувати весілля у вересні цього року. Ймовірно, щасливу подію пара відкладе на невизначений термін. Цікаво, що коли Андрій познайомився з Діаною, вона не знала про те, що він - зірка молодіжного ситкому. Актор залицявся до дівчини більше трьох років, і минулого року закохані заручилися. Андрій розповів журналістам, що для пропозиції руки і серця він вибрав романтичну Венецію. Гайдулян замовив гондолу для своєї коханої, а також запросив співака і гітариста. За словами актора, його обраниця була розчулена до сліз. З мосту за парою спостерігала юрба туристів, і, коли Діана сказала заповітне «Так!», на всю вулицю пролунав грім оплесків.

Нагадаємо, у Андрія Гайдуляна є син Федір від однокурсниці Римми, відносини з якою перервалися після народження хлопчика. Актор шкодує, що дитина росте без нього, але часто бачиться з ним і допомагає йому матеріально.