Названо їжу, яка знижує апетит і допомагає худнути

Співробітники Корнельського університету розробили рекомендації для людей, які хочуть оптимізувати своєї харчування і стати стрункішими. Дієтологи назвали продукти, що допомагають знизити апетит і тим самим сприяють схудненню.

Названо їжу, яка знижує апетит і допомагає худнути
Продуктовий список, рекомендований фахівцями, очолили кедрові горіхи. «За рахунок вмісту в них жирних кислот кедрові горіхи сприяють виробленню гормону, що відповідає за насичення і регулювання апетиту», - пояснили їхню дію на організм експерти.

Також, на їхню думку, в щоденному раціоні людей, що прагнуть до схуднення, має бути присутня гаряча їжа. Вона, як стверджують медики, допомагає швидше впоратися з голодом, так як її запах діє на центри насичення в мозку, що змушує людину більше не випробовувати бажання з'їсти ще.

Крім того, тримати апетит під контролем добре допомагають зелені листові овочі, такі як салат, капуста, шпинат, овочева бадилля. «Така їжа містить мало калорій, але на їх переробку організм витрачає досить багато енергії», - підкреслюють фахівці.

Дуже корисно для тих, що худнуть і оливкова олія. Дослідження показали, що завдяки її вживанню у людей знижується тяга до калорійних продуктів.