Люди повинні їсти більше - вчені

Всупереч сучасним трендам на худорлявість і регулярні заклики контролювати своє харчування, розрахунки британських експертів показують, що їсти якраз потрібно більше. Ці фахівці прийшли до висновку, що денна норма калорій у сучасних людей має бути більше традиційних показників.

Люди повинні їсти більше - вчені
Фахівці з Британського Наукового Комітету Харчування (Scientific Advisory Committee on Nutrition) вважають, що сучасне число споживаних за день калорій має бути збільшене на 16%, що становить від 320 до 400 «додаткових» калорій. Зараз встановлена ​​норма становить 2000 для жінок і 2500 для чоловіків.

Експерти критикують модну сьогодні теорію про те, що людині потрібно прагнути до обмеження калорій у своєму раціоні. На їхню думку, слідуючи такому тренду, багато людей відмовляються від вельми корисних продуктів - зокрема, від рослинного й вершкового масла, сиру, молока й риби - тільки тому, що ці продукти містять, на їхню думку, багато калорій.

Однак дієтологи наполягають: «Зайві 400 калорій не принесуть шкоди, якщо будуть отримані зі здорової їжі». Вони стверджують, що калорії, отримані за рахунок натуральних, необроблених або мінімально оброблених продуктів харчування, не призводять до збільшення ваги. «Люди повніють не від кількості калорій в їжі, а від безладного харчування і вживання надмірної кількості переробленої, «сміттєвої» їжі», - переконані фахівці.