Медики назвали простий спосіб уповільнити старіння

Згідно з дослідженням, проведеним групою вчених з Центру геронтології Корейського інституту біології та біотехнологій, регулярне вживання каррі допомагає загальмувати процес старіння. Фахівці встановили, що куркума діє як антиоксидант і здатна блокувати гени, відповідальні за старіння організму.

Медики назвали простий спосіб уповільнити старіння
Співробітники центру разом з групою дослідників з університету Инха давно займаються пошуком засобів від хвороб, викликаних старінням, включаючи слабоумство і порушення обміну речовин. У своїх експериментах вони задіяли мух-дрозофіл і з'ясували, що комахи, у чий корм додавали куркумін (основний компонент приправи каррі), жили довше за інших.

Щодо людей куркумін також може діяти як «подовжувач життя», вважають дослідники.
«Куркума діє як антиоксидант: речовини, що містяться в ній, здатні ефективно блокувати токсичні білки, які викликають запалення в кишечнику та на поверхні шкіри, а також запобігають розвитку пухлин на місці запалень», - пояснили фахівці.

У ході експериментів південнокорейських вчених було встановлено, що при постійному вживанні куркуми активність генів, що відповідають за процес старіння генів, знижується майже на 20 відсотків, при цьому всі пов'язані зі старінням явища виявлялися в більш легкій формі.

Медики вважають, що куркуму можна буде використовувати і для лікування хвороби Альцгеймера. Зазначимо, що ще в давнину цілителями в Індії і країнах Південно-Східної Азії було помічено, що вживаючи каррі, люди живуть довше.