Як у 40 виглядати на 20: принцип харчування Єви Лонгорії

40-річна Єва Лонгорія виглядає чудово. І справа не тільки в прекрасніцй генетиці, догляду за собою і регулярних заняттях спортом, але і в особливому раціоні зірки. Нещодавно Єва зізналася, від чого їй довелося відмовитися, щоб зберегти красу.

Як у 40 виглядати на 20: принцип харчування Єви Лонгорії
Єва Лонгорія вже багато років підкорює режисерів і глядачів сліпучою посмішкою, розкішними волоссям, з оливковою шкірою і струнким тілом.

Актриса ніколи не приховувала, що схильна до повноти, а тому стежить за собою ретельніше, ніж ті, хто з цією проблемою не стикався. У недавньому інтерв'ю латиноамериканському виданню Glam Belleza Latina Єва розповіла про своє харчування:«Я дотримуюся дієти без фанатизму. Але щоб підтримувати тіло у формі, я повністю відмовилася від цукру і простих вуглеводів - рису, пасти і хліба. В моєму меню шпинат, брокколі, брюссельська капуста і, звичайно, риба», - поділилася зірка особливостями свого раціону з редактором видання. Варто зауважити, що відмова від цукру - одна з найбільш простих і разом з цим ефективних «інвестицій» у власну красу, і саме від цієї складової раціону найчастіше відмовляються як звичайні люди, так і знаменитості, приймаючи рішення стати стрункими.

Не дивно, що при такому розумному підході до харчування Єва в свої 40 виглядає на 20! Однак, як відомо, стабільність - ключ до успіху. Змогли б ви, як Єва, повністю відмовитися від цукровмісних продуктів?