5 домашніх способів лікування зубного болю

Якщо ви зіткнулися з зубним болем, який не зникає кілька днів, то вам необхідно обов'язково звернутися до зубного лікаря. Однак при невеликому за тривалістю періоді зубного болю можуть допомогти деякі домашні засоби.

5 домашніх способів лікування зубного болю
Солона вода

Самі зубні лікарі виписують солону воду після видалення зуба. Візьміть невеликий стакан теплої води і додайте туди столову ложку солі, а потім отриманим розчином полоскайте рот так довго, як ви зможете витримати. Повторювати це можна як завгодно часто. При цьому ковтати солону воду не можна.

Алкоголь

Ще один популярний метод лікування зубного болю. Можна змішати певну кількість горілки, віскі або бренді з водою. Будь-який засіб для полоскання рота на основі спирту також буває ефективним. Природно, що отриманий розчин теж не слід ковтати.

Часник

Розітріть головку часнику і обережно нанесіть розчин на хворий зуб. Для більшої ефективності сюди також можна додати деяку кількість солі. Прополоскати рот після цього рекомендується теплою водою із содою, яка володіє дезинфікуючим ефектом.

Картопля

Картопля це досить популярний і смачний продукт, але він досить ефективно використовується в якості засобу лікування зубного болю. Очистіть картоплю від шкірки і, відрізавши невеликий шматочок, прикладіть його до хворого зуба. Картоплю можна також розтерти, щоб додати туди сіль.

Цибуля

Невелику головку ріпчастої цибулі рекомендується покласти в рот. Використовуйте тільки свіжу цибулю, щоб у ньому зберігався сік, який і володіє знеболюючим ефектом.