Експерти розповіли, як часто міняти подушку

Скаржитеся на стан волосся? Можливо, вам просто пора поміняти свою подушку. Експерти розкрили підступні властивості подушок і розповіли про те, як зробити свій сон більш безпечним з точки зору гігієни.

Експерти розповіли, як часто міняти подушку
За словами фахівців, щодня в голову під час сну втираються пил і грибки, що викликають лупу. За роки використання подушки вбирають численні шкідливі речовини, пил і мікроорганізми з повітря. Однак регулярно міняти подушки ми ще не звикли. Майже 90% людей роблять це один раз в кілька років.

Між тим, експерти переконані в тому, що вона цілком може виявитися причиною постійної лупи, від якої не рятують і шампуні. Медики пояснюють це тим, що під час сну голова постійно совається по подушці, збираючи волоссям як віником всі шкідливі речовини з неї. Причому патогенні мікроорганізми і грибки легко проходять крізь пори її тканини і можуть потрапляти на волосся навіть через чисту наволочку.

Щоб уникнути небезпечного контакту з пилом і грибками, фахівці радять вдаватися до різних профілактичних заходів для волосся. «Найпростіший шлях - купувати нову подушку раз в два - три місяці», - рекомендують лікарі. Якщо міняти подушку часто немає можливості, можна одягати на подушку відразу кілька наволочок - тоді пилу і мікроорганізмів буде складно проникнути на поверхню, і волосся буде більш свіжими і здоровими. Міняти ж наволочки в міських умовах слід мінімум два рази на місяць.
Найпростіший спосіб, на думку медиків, - це відмовитися від подушки зовсім, підкладаючи під голову валик з тканини, яку потрібно не забувати прати раз в тиждень.