Експерти дали поради, як прискорити ріст волосся

Мрії про довге і густе волосся можна реалізувати за досить швидкий термін, переконані багато трихологів. Фахівці поділилися рекомендаціями про те, як поліпшити стан шевелюри, а також змусити локони рости швидше - і все за кілька тижнів.

Експерти дали поради, як прискорити ріст волосся
За статистикою, волосся відростає за місяць в середньому на 1-1,5 сантиметра. Однак їх зріст можна прискорити. При цьому рекомендації експертів включають виконання нескладних дій:

- Вживати продукти з вітаміном В, до яких відносяться яйця, соя, продукти з цільного зерна, печінка, лосось, сардини, тунець, морква.

- Приймати вітаміни, такі як цинк і вітамін С, сприяючі збільшенню об'єму шевелюри, а, крім того, біотин, важливий для краси і здоров'я локонів.

- Робити масаж голови, як мінімум 30-60 секунд в день, що покращує приплив крові до волосяних мішечків і змушує волоски рости інтенсивніше (причому краще на мокрому волоссі, так як при цьому знижується сила тертя, здатна зашкодити поверхні волосся).

- Використовувати спеціальний шампунь, призначений безпосередньо для росту волосся і, бажано, що містить у складі кофеїн і перець.

- Обполіскувати голову холодною водою, причому, після кожного миття, бо таке ополіскування допомагає запобігти втраті вологи і тепловому пошкодженню пасом.

Якщо слідувати цим правилам, то перші ознаки поліпшення в стані зачіски з'являться вже через два тижні, відзначають фахівці.