Три простих домашніх способи видалення прищів

Щороку світова фармацевтична промисловість випускає все нові і нові засоби для боротьби з прищами. Однак перш ніж витрачати гроші на покупку тих чи інших дорогих препаратів, спробуйте впливати на свою шкіру за допомогою простих домашніх засобів.

Три простих домашніх способи видалення прищів
Молоко і мускатний горіх

Суміш молока і мускатного горіха дозволяє сформувати свого роду пасту, яку можна наносити на місця утворення прищів. Це паста допомагає підсушувати жирну шкіру, вона також сприяє більш швидкому зникненню прищів за рахунок своїх антисептичних властивостей. При щоденному використанні даного складу помітні зміни на шкірі ви повинні помітити протягом тижня.

Огірок

Подрібніть огірок до стану пасти, а потім нанесіть цю суміш на обличчя. Залиште її приблизно на 40 хвилин, після чого змийте теплою водою. Огірок не тільки приємно пахне, він також допомагає запобігати появі прищів, тому включіть цю маску в свій повсякденний режим догляду за обличчям. Звичайно, якщо ваша шкіра схильна до вугрової висипки.

М'ятний сік

М'ятний сік творить справжні дива з шкірою. Він чудово підходить для видалення прищів. Нанесіть м'ятний сік по всьому обличчю і залиште на 30 хвилин. Рекомендується потім змити його теплою водою. Не залишайте сік на обличчі більше ніж на півгодини і змивайте його повністю, тому що він може пересушити шкіру.