Ноги Тейлор Свіфт оцінили в 40 мільйонів доларів

Відома кантрі-співачка Тейлор Свіфт вирішила застрахувати свої ніжки від нещасного випадку, але не думала, що сума виявиться такою високою. Дівчина розраховувала приблизно на мільйон, але юристи оцінили ризики в 40 разів вище. Як зізнався один з друзів виконавиці, Свіфт була навіть трохи шокована тією сумою і помітно зніяковіла.

Ноги Тейлор Свіфт оцінили в 40 мільйонів доларів
25-річна американська кантрі-поп співачка, автор пісень і актриса Тейлор Свіфт в травні цього року вирушить у світовий гастрольний тур. Вона звернулася в страхову компанію, щоб убезпечити себе від непередбачених обставин.

«На перший погляд сума здається абсолютно невиправданою, але, якщо щось станеться з її ногами, Свіфт не зможе виступати на сцені, і її 200-мільйонна кар'єра опиниться під загрозою», - розповів інсайдер закордонним виданням.

До речі, дівчина не проти зайвий раз продемонструвати свої довгі спортивні ноги. На світських заходах, і на сцені вона часто з'являється в коротких комбінезонах, сукнях або шортах. Страхова компанія виплатить співачці 40 мільйонів доларів, якщо вона пошкодить предмет своєї гордості під час виступу на сцені. В даний час юристи кантрі-зірки готують всі необхідні документи.

Нагадаємо, серед зірок страхування різних частин тіла є звичайною практикою. А перші випадки такого виду страхування з'явилися ще в 20-х роках минулого століття. Все почалося з актора Бена Тарпина, у якого було косоокість. Цей недолік дозволяв йому виконувати комічні ролі. Тарпин застрахував свою особливість зору на 20 тисяч доларів. А популярність практика такого роду страхування придбала завдяки Марлен Дітріх. Вона захистила свій голос на мільйон доларів. Потім зірки страхували свої груди, ноги, обличчя і так далі.

Яскравим прикладом сучасності є знамениті сідниці Дженніфер Лопес, які застраховані на 27 мільйонів доларів. Ноги частіше страхують танцюристи та зірки спорту, наприклад, капітан французької збірної з футболу Зінедін Зідан і його англійський колега Майкл Оуен (найдорожчий поліс серед спортсменів - 85 млн. доларів), але артисти теж не відстають - Тіна Тернер, Мерайя Кері, Хайді Клум, Ріанна. А відомий порноактор Рокко Сіффреді подбав, як нескладно здогадатися, про інтимні частини свого організму.

Російські зірки перейняли моду своїх західних колег. Найдорожчий договір був укладений з Миколою Басковим, який застрахував свій голос на 2 млн. доларів. Поліси для окремих частин свого тіла набували також Валерій Леонтьєв, Олександр Буйнов, Крістіна Орбакайте, Земфіра, Денис Клявер (застрахував вуха від моральної і фізичної шкоди), Сергій Звєрєв, який подбав про свої руки - ризики оцінили на мільйон доларів.