Найбільш стильні зірки - 2015

Щороку модними стилістами складається список найстильніших зірок року. Потрапити в нього - честь навіть для визнаних селебрітіз. Потрапити на перші шпальти - тим більше.

Найбільш стильні зірки - 2015
У цьому році список добре одягнених пар очолили Бенедикт Камбербетч і Софі Хантер. Ця чисто англійська пара відмінно виглядає як на червоних доріжках, так і в звичайному житті.

Найбільш стильні зірки - 2015


Найбільш стильними дівчатами визнані Ріанна, її стиль назвали «гарячим swag'ом», і Тейлор Свіфт - ця дівчина продумує кожен свій образ і кожен раз виглядає ніби втекла з модної зйомки.

Найбільш стильні зірки - 2015
Найбільш стильні зірки - 2015

Компанію їм склали Амаль Клуні, Шарлотта Казірагі, Сієнна Міллер, Шарліз Терон, Діана Крюгер, Емма Уотсон, Емма Стоун, а також іспанська королева Летиція. Остання, до речі, нещодавно довела, що залишатися стильною можна і без особливих витрат - папараці зробили сім фотографій Летиції в одному і тому ж платті, надягнутому з різних приводів.

Подруга Роберта Паттінсона Талія Барнетт отримала особливий приз - її назвали дівчиною з найоригінальнішим баченням моди. Дружина знаменитого футболіста Девіда Бекхема, Вікторія Бекхем, здобула перемогу в категорії професіоналів.

Переможцем чоловічого рейтингу став спортсмен Рассел Вілсон, бойфренд Сіари, нічим не примітний до знайомства зі співачкою. Компанію йому склали Майкл Фассбендер, Едді Редмейн, в категорії професіоналів був відзначений дизайнер Зак Позен.

Найбільш стильні зірки - 2015