Родичі дочки Вітні Х'юстон "роблять гроші" на її комі

Деякі члени сім'ї Х'юстон-Браун просять тисячі доларів, а також інші матеріальні блага за інформацію про стан здоров'я дівчини.

Родичі дочки Вітні Х'юстон "роблять гроші" на її комі
Заповзятливі родичі Боббі Крістіни Браун, яка третій тиждень перебуває в штучній комі, наживаються на її стані. Вони просять за інформацію про здоров'я дівчини гроші та інші матеріальні блага, з посиланням на власне джерело повідомляє Us Weekly.

Джерело не називає імен і прізвищ, але стверджує, що деякі члени сім'ї Хьюстон-Браун готові за кілька тисяч доларів дати інтерв'ю про здоров'я Боббі-Христини. Крім того, в якості оплати вони згодні розглянути відпочинок в дорогому готелі, лагодження машини в автосервісі та інші цінності.

Разом з тим раніше батько 21-річної Боббі Крістіни, музикант Боббі Браун, попросив ЗМІ не використовувати в якості джерела «неуповноважених" членів сім'ї, які навіть не мають доступу в лікарню і нічого не знають про стан дівчини.

У ЗМІ з'являється суперечлива інформація про стан Боббі Крістіни, причому іноді її дають родичі дівчини. Так, наприклад, тітка Кріссі оголосила, що її племінниця відкрила очі і «робить ще кілька речей». А буквально кілька днів тому з'явилися повідомлення про те, що у дівчини відмовляють внутрішні органи, і члени сім'ї повинні до кінця тижня ухвалити рішення щодо її відключення від апарату штучного дихання.