Доля дочки Вітні Х'юстон вирішиться в кінці тижня

Боббі Крістіна Браун вже третій тиждень перебуває в штучній комі. Лікарі заявили родичам дівчини, що не можуть для неї нічого зробити.

Доля дочки Вітні Х'юстон вирішиться в кінці тижня
Доля 21-річної доньки Вітні Х'юстон, Боббі Крістіни Браун, яка вже третій тиждень перебуває у медикаментозній комі, вирішиться до кінця тижня. Лікарі заявили родичам дівчини, що не можуть для неї нічого зробити, тому їм доведеться прийняти рішення щодо її відключення від апарату штучного дихання.

Портал TMZ, що спеціалізується на новинах з життя знаменитостей, три дні тому написав, що у Боббі Крістіни немає поліпшень, а її внутрішні органи відмовляють. Разом з тим минулого тижня прийшли відомості про те, що дівчина пішла на поправку. Зокрема тітка Боббі Крістіни оголосила, що її племінниця відкрила очі і «робить ще кілька речей». Так що ситуація зі станом дочки Вітні Х'юстон залишається незрозумілою і суперечливою.

Нагадаємо, що чутки про відключення Боббі Крістіну Браун від апаратів життєзабезпечення з'явилися тиждень тому. Тоді ЗМІ стверджували, що мати Вітні Х'юстон вирішила, що її внучці краще померти, ніж залишатися в такому стані.

Дочка співака Боббі Брауна і поп-співачки Вітні Х'юстон була знайдена бездиханною 31 січня у ванній власного будинку. Лікарі відразу ж ввели Боббі Крістіну в штучну кому і підключили до приладу штучного дихання.

Поліція продовжує розслідування обставин інциденту і поки що не виключає версії нещасного випадку, так і можливого насильства.