Дочка Вітні Х'юстон відкрила очі

Новими відомостями про стан дочки Уїтні Х'юстон, яка знаходиться в медикаментозній комі, поділилася її тітка. Ліола Браун стверджує, що Боббі Крістіна Браун в порядку.

Дочка Вітні Х'юстон відкрила очі
Новинами про стан 21-річної Боббі Крістіну Браун, яка вже майже два тижні перебуває в медикаментозній комі, поділилася її тітка. Ліола Браун в інтерв'ю телеканалу Fox 5 заявила, що її племінниця подає ознаки життя і йде на поправку.

«Вона відкрила очі. Є ще кілька речей, які вона робить. З нею все добре», - сказала вона.

Ліола Браун також закликала не вірити всьому, що пишуть в інтернеті, тому що «Кріссі в порядку». «Є багато ознак, які свідчать про те, що все буде добре», - впевнена вона.

Нагадаємо, що ситуація зі станом Боббі Крістіну Браун залишається неясною. Вчора її родичі заявили, що дівчині стало краще. Разом з тим ще два дні тому в західних ЗМІ з'явилася новина про відключення Боббі Крістіни від апаратів життєзабезпечення. Нібито таке рішення прийняла її бабуся. Відбутися це повинно було 11 лютого, в день смерті її матері, Вітні Х'юстон.

Цивільний чоловік Боббі Крістіну Браун знайшов її, що лежачою обличчям вниз без свідомості в наповненій водою ванні, 31 січня. Дівчина була доставлена в одну з лікарень Атланти, де лікарі ввели її в стан штучної коми і заявили, що шансів на її одужання мало. Мабуть, в її мозок занадто довго не надходив кисень.