Дочку Вітні Х'юстон відключили від вентиляційної трубки

Єдину доньку покійної американської співачки Вітні Х'юстон, Боббі Крістіну Браун відключили від вентиляційної трубки.

Дочку Вітні Х'юстон відключили від вентиляційної трубки
21-річну Боббі Крістіну Браун, яку раніше медики ввели в стан штучної коми, відключили від вентиляційної трубки, яка допомагала дівчині дихати. Про це повідомило джерело, близьке до сім'ї Браун.

Джерело цієї інформації, яке відмовилося представитися, також розповіло, що загальний стан Боббі Крістіни до сих пір не змінився. Що ж стосується відключення дихальної трубки, це стандартна практика, щоб уникнути інфекції. Боббі Крістіні Браун провели трахеостомію і тепер вона буде отримувати повітря через отвір в горлі. За словами лікарів, це просто захисна міра, яка знижує ризик зараження.

Ймовірно, дівчині доведеться провести в лікарні ще не один місяць. Нагадаємо, дочка відомої американської блюзової співачки Уїтні Х'юстон Боббі Крістіна Браун була терміново госпіталізована і доставлена в реанімацію однієї з клінік міста Розуелл, недалеко від столиці штату міста Атланта, США. 21-річну Боббі в безпритомному стані знайшов її чоловік Нік Гордон у ванній власного особняка в Атланті. Як повідомляють іноземні ЗМІ, чоловік спробував до приїзду лікарів зробити дружині штучне дихання, після чого дівчина не прийшла до тями. Причини інциденту поки невідомі. Боббі Крістіна Браун є єдиною дочкою і спадкоємицею стану своєї зоряної матері Вітні Х'юстон. Раніше також повідомлялося, що чоловік Боббі Крістіни Браун зробив тату з її ім'ям.