Сім модних тенденцій, які "підуть у відставку" в 2015 році

Деякі модні тенденції минулого року були настільки дурними, що ми повинні подякувати дизайнерам за те, що в цьому сезоні вони вже не будуть актуальними. Згадай хоча б величезний капелюх Фаррелла Вільямса, в якій міг сховатися Лепрекон з горщиком золота.

Сім модних тенденцій, які "підуть у відставку" в 2015 році
Ці тренди варто забути назавжди:

Моментальні тату


Модні моментальні татуювання, які приміряли на себе багато дівчат, виходять з моди. І слава богові! Зрештою, ви ж не Зена - королева воїнів!

Короткі шорти

На щастя всім бабусям, які не могли втриматися від вигуків жаху при вигляді цього елементу гардеробу, укорочені шорти більше не в тренді. Так що, якщо ти морила себе голодом, щоб влізти в подібні шортики, можеш сміливо з'їсти булочку.

Надмірно витерті джинси

Як бідні модниці настраждалися, носячи надмірно витерті джинси. Тільки уяви, скільки разів їм доводилося пояснювати перехожим, що за ними не гналася зграя собак, "це мода така!" Та й важко було потім виводити ці засмаглі плями зі своєї шкіри. На щастя, в 2015 році цього терпіти не доведеться.

Квіткові обідки

Якщо ти не 5-річна дівчинка чи це не свято Івана Купала, викинь нарешті свій квітковий обруч! Це більше не актуально, навіть Лана Дель Рей більше не носить квітковий обідок.

Пірсинг на перегородці носа

На щастя всіх батьків, такий цікавий аксесуар, як пірсинг на перегородці носа вийшов з моди. Так що, залишай кільця для пірсингу індійським красуням.

Невисокі тонкі підбори (kitten heels)

Нарешті ці жахливо незручні туфлі втрачають свою актуальність. На зміну "бабусиним" туфелькам приходить не менш "комфортне" взуття на платформі.

Фіолетове волосся

Ти помітила, як швидко Ніколь Річі змінила свій фіолетовий колір волосся? Звичайно, це не означає, що тобі теж варто поміняти свій фіолетовий відтінок на зелений або рожевий. В цьому році популярні природні відтінки волосся. Ось і Кеті Перрі вже майже відмовилася від трендового фіолетового.