Стиліст назвала несподівані тренди літа 2022 

У моді будуть пір'я, сітка і бахрома.

Український стиліст Анна Леканова розповіла в своєму Instagram, що потрібно додати в свій образ, щоб виглядати ефектно цього літа.

В'язка гачком

Літній в'язаний одяг ідеально підходить не тільки для пляжних образів, але і для повсякденності. Вибирайте цікаві поєднання ниток і створюйте яскраві образи.

Пір'я

Ось уже кілька сезонів поспіль на піку популярності страусине пір'я. Якщо раніше їх впроваджували в вечірні образи для більшого ефекту, то зараз вони естетично виглядають з різними літніми костюмами і сукнями. Головне - не переборщити.

Cітка

Сітка вже давно полюбилася модницям. І якщо на пляж сукню з сітки можна одягнути на один лише купальник, то якщо ви плануєте вихід в місто, то краще під низ одягнути щось більш скромне. Ще один варіант: одягнути сукню з сітки, а наверх накинути подовжений жакет.

Бахрома

Бахрома - стильно, дорого, ефектно. Звичайно, це не офісний і не прогулянковий стиль, але для вечірнього виходу у світ - те, що треба. Але якщо вам дуже хочеться прогулятися в такому образі, то краще просто підібрати аксесуар з бахромою.

Платформа

Пам'ятаєте туфлі Bratz, за якими божеволіли всі дівчата? Так ось, вони все ще в тренді. І так, можете вибрати більш бюджетний варіант, але платформа - це тренд.

УНІАН