Тренди 2015: з чим носити mom-джинси

Мода 90-х продовжує знаходити нові втілення у фешн-трендах цього року. До кроп-топів, джинсових курток, комбінезонів та спортивного шику можна з впевненістю додати новий-старий фасон джинсів, які з іронією називають "матусині джинси".

Тренди 2015: з чим носити mom-джинси
Mom-джинси - це джинси із завищеною талією і довжиною до щиколотки, блакитного або чорного кольору в ретро відтінках. Такі джинси ви напевно бачили на героях своїх улюблених серіалів "Друзі", "Беверлі-Хіллс" або "Мелроус Плейс".

Mom-джинси названі так, тому що, нібито, жінка, що стала матір'ю, може дозволити собі носити речі, які не додають їй привабливості - mom-джинси підкреслюють округлість стегон і візуально додають зайві кілограми.

Через свій фасон у таких джинсів високі вимоги до фігури. По суті mom-джинси будуть ідеально виглядати на двох типах фігури - у дівчат з округлими стегнами і тонкою талією такі джинси підкреслять фігуру, а власницям хлоп'ячої фігури mom-джинси створять пісочний силует.

Тренди 2015: з чим носити mom-джинси


Якщо ви вирішили додати трохи моди 90-х у свій гардероб, ми підготували для вас 5 ідей для образу з mom-джинсами:

-У парі з нарядним світшотом м'якого відтінку можна створити відмінний casual-образ. Взуйте легкі кеди, а акцент можна зробити на яскравому аксесуарі - сумочці на ланцюжку і сонцезахисних окулярах.
-Mom-джинси будуть добре виглядати в парі з модними цього сезону диско-босоніжками яскравого відтінку, однотонним топом і пальто пастельного кольору. Образ можна доповнити сумкою-тоут в тон.
-Кросівки New Balance не здають позиції. У парі з матусиними джинсами ви можете створити лук зразка 90-х - майка з яскравим принтом, потерта джинсова куртка та рюкзак з шкіри.
-Ще один атрибут 90-х - коротка шкіряна косуха буде добре виглядати з mom-джинсами якщо доповнити образ кроп-топом і чорними байкерськими черевиками.
-Якщо поєднати такі джинси з класичними човниками на каблуці, білою блузою і пальто, вийде зразковий лук в стилі "міський шик".

Тренди 2015: з чим носити mom-джинси
Тренди 2015: з чим носити mom-джинси