Дієтологи підрахували, скільки потрібно бігати, щоб "згоріла" випита газована вода

Щоб спалити калорії, що містяться в одній банці coca-cola, потрібно пробігти більше 6 кілометрів. Експерти закликають друкувати таку інформацію на упаковці з газованою водою, щоб люди мали реальне уявлення про те, що п'ють.

Дієтологи підрахували, скільки потрібно бігати, щоб "згоріла" випита газована вода
Так, у 500 мілілітрах коли 210 калорій. Однак для багатьох людей це абсолютно незначна інформація. При цьому знання про шкоду продукту впливає на вибір людей. Як показало дослідження Блумбергської школи громадського здоров'я, підлітки, дізнавшись про шкоду газованої води в перерахунку на активність, необхідну для спалювання калорій, частіше від неї відмовлялися або вибирали маленькі пляшки.

Схоже дослідження, яке проводилося в магазинах, дало аналогічні результати. Так, загальна калорійність придбаних напоїв знизилася з 203 калорій до 179. А от показники покупки води зросли з 1 до 4%. Це було особливо актуально для молодих людей. Подібний підхід може спрацювати в ресторанах фаст-фуду. За словами співробітників Університету Північної Кароліни, інформація про необхідну фізичну активність змушує людей вибирати більш здорові продукти харчування.