Несподівані звички, які провокують появу прищів

Ми багато говоримо про правильний догляд, правильне харчування, важливість води для красивої шкіри. Але існують звички, які можуть постійно провокувати прищі, запалення, незважаючи на дотримання всіх правил. Що це за шкідливі звички?

Несподівані звички, які провокують появу прищів
Основна проблема всіх жінок з жирною і комбінованою шкірою - це висипання і постакне, часто вони не проходять після підліткового віку, і з'являються на обличчі навіть поза цим періодом. Ми витрачаємо багато сил і грошей, щоб позбутися від цієї напасті.

А виявляється, всього 5, здавалося б, звичайних звичок можуть звести нанівець всі наші зусилля!

Звичка чіпати обличчя руками

У вас до кінця дня «не доживає» жоден тональний крем, пудра і консилер на обличчі? І ви, природно, нарікаєте на погану косметику. Спробуйте звернути увагу на те, як ви сидите за комп'ютером, підпираючи долонями щоки. До речі, так сидить як мінімум 50% жінок. Крім недовговічності макіяжу, звичка чіпати обличчя руками веде до активного розмноження мікробів на шкірі, і, відповідно, до нових висипань.

Що робити: мийте руки при кожній зручній нагоді, тримайте поруч з комп'ютером гель-антисептик або серветки, і кожну годину протирайте руки. Постарайтеся бути усвідомленими під час роботи, якщо не вимикати свідомість і пам'ятати про руки, через час цілком реально відучити себе від цієї звички.

Звичка погано змивати косметику

Просто нанести гель на обличчя і змити його можна, тільки якщо ви сиділи цілий день вдома, без косметики. Після цілого дня з макіяжем шкірі потрібне більш ретельне очищення. І якщо ви просто повозите гелем по обличчю, частинки косметики, поту і шкірного жиру залишаться в порах і можуть викликати запалення.

Що робити: спочатку потрібно провести процедуру демакіяжу з допомогою міцелярної води, молочка або гідрофільної олії. Потім добре втерти засіб для умивання в шкіру, не забуваючи про лінію підборіддя і шкіру в районі вух, і змити водою. Для більш ретельного очищення можна використовувати спеціальний спонж. А в кінці протріть обличчя тоніком.

Звичка багато говорити по телефону

Екран телефону - друге місце за кількістю бактерій після клавіатури комп'ютера. Ми носимо його в сумці, кишені, на ньому залишаються сліди косметики і пилу. Розмовляючи по телефону, ми притискаємо його до обличчя, і всі ці бактерії благополучно починають господарювати у нас на шкірі.

Що робити: регулярно протирати екран телефону антибактеріальними серветками.

Звичка рідко міняти постільну білизну

В цілому міняти постільну білизну можна раз в місяць, але є винятки. Уві сні ми потіємо, шкіра виробляє жир, і все це залишається на постільній білизні. Тіло в піжамі від цього не страждає, а от шкіра обличчя навпаки.

Що робити: міняти наволочки щотижня.

Звичка рідко мити аксесуари для макіяжу

Про те, як важливе регулярне очищення для самих кісточок, ми вже писали. Але воно ще більш важливо для здоров'я вашої шкіри. У залишках тональних засобів на кистях через кремову текстуру миттєво починають поширюватися бактерії, які викликають запалення на шкірі. А брудний, повторно використаний, спонж для нанесення тонального крему (типу б'юті-блендера) - це взагалі вогнище шкідливих мікроорганізмів.

Що робити: візьміть за правило мити кісточки і спонж для кремових текстур кожен раз після використання, а якщо не встигаєте, купіть запасний набір аксесуарів.

Насправді, дуже прикро, що через елементарну лінь або неусвідомленість ми залишаємося незадоволеними своєю зовнішністю. Адже набагато легше робити щодня прості речі, ніж потім викладати великі гроші і витрачати свій час на лікування того, що можна дуже легко запобігти.