Суші та роли: все, що потрібно знати про ці страви

Японські страви з рису і морепродуктів щільно вкоренилися в меню багатьох жителів Києва. Смачно, ситно, різноманітно - у суші дійсно багато переваг. Саме тому страва і стала однією з найбільш популярних у світі. Щоб порадувати себе і близьких найкращими ролами в Києві, переходьте на сайт https://kyiv.sushi-master.ua/, наша ж стаття підійде для тих, хто хоче дізнатися більше про дивовижний світ суші.


Коли з'явилися перші суші


Рис і морепродукти - це два основні інгредієнти в японській кухні. Як результат, страви, що поєднують ці два продукти, з'явилися дуже давно. Одним із перших прообразів заведено вважати особливим способом замариновану рибу. Щоб забезпечити збереження морепродуктів, їх засипали рисом і сіллю, а потім придавлювали. У результаті й виникли перші суші.
У XVII столітті, коли винайшли рисовий оцет, з'являються звичні всім відвідувачам паназіатських ресторанів нігірі - грудочки рису з рибою і японським хріном. Через кілька десятиліть виникають листові водорості, які стали основою для приготування ролів.
Справжня популяризація страви починається у XX столітті, коли японські ресторани активно відкриваються в різних частинах світу. Спочатку європейцям і американцям не надто сподобався смак сирої риби і жорстких водоростей. Трохи поекспериментувавши, майстри-сушисти вирішили заховати норі всередину. Так з'явилися урамакі, які завоювали любов гурманів з усього світу.
Замовити як традиційні японські суші, так і сучасні варіації ролів з доставкою в Києві можна на сторінці https://kyiv.sushi-master.ua/menu/rolls. Один дзвінок, і страва вже на вашому столі!


Чому люди люблять суші


Головна особливість суші та ролів - це їхня екстравагантність. Для приготування використовуються екзотичні продукти, завдяки яскравим фарбам виглядає все дуже ефектно. Крім того, суші їдять паличками, що дає змогу перетворити просту вечерю на цікавий ритуал.
До інших переваг такої страви можна віднести:
- велика кількість пікантних соусів і приправ;
- високий вміст омега-3;
- порівняно невелику калорійність.


Основні різновиди ролів


Найпопулярнішим видом суші, без сумніву, є роли. Рулетики з водоростей, рису і морепродуктів діляться на кілька видів:
- макі - традиційна японська страва, для начинки якої беруть до 2 інгредієнтів;
- футомакі - виділяються великими розмірами через 3-4 продукти всередині;
- темпура - такі роли з'явилися порівняно недавно, після приготування їх обсмажують у фритюрі, поки не з'явиться хрустка скоринка;
- запечені - термічна обробка в духовці та густі соуси надають їм особливого смаку;
- урамакі - найпопулярніший різновид ролів, сушисти загортають їх так, щоб зверху виявився рис, сюди відносять знамениті Каліфорнію і Філадельфію.
Усі варіації страви неможливо перерахувати. Як результат, таке широке розмаїття гарантує: кожен знайде свої улюблені суші!