Б'юті-процедури: чим не можна зловживати і чого варто уникати

Щодня ми використовуємо масу всіляких beauty-процедур. Іноді їх буває занадто багато, а іноді, ми просто робимо їх неправильно. Як не помилитися?

Б'юті-процедури: чим не можна зловживати і чого варто уникати
Подумайте про свої звички, як ви вищипуєте брови, як наносите крем. Чи Все ви робите вірно?

Розглянемо основні звички, які можуть сильно нашкодити нашому обличчю, і залишити суттєвий негативний внесок.

№1. Часте вищипування брів не найкорисніша звичка. По-перше, тому що шкіра в цій зоні стає роздратованою і грубою. Крім того, не у всіх дівчат працює метод "чим більше вищипуєш, тим краще росте". У багатьох, після частого вищипування, брови перестають рости взагалі.

№2. Застосування крему або сироватки брудними руками, або на не до кінця очищене обличчя. Забувши зайвий раз помити руки перед використанням засобів для шкіри, ми ризикуємо разом з поживними речовинами, занести інфекції, які можуть викликати висипання, вугри, чорні точки. І це далеко не весь список.

№3. Давлення прищів. Всі ми знаємо, що цього робити не можна, але руки самі тягнуться "виправити ситуацію". Якщо ви все ж вирішили це зробити, то пам'ятайте про правила. По-перше, ретельно вимийте руки, по-друге, обов'язково продезінфікуйте місце, яке збираєтеся тиснути. І до, і після.

№4. Пропуск SPF. Це дуже велика помилка, що крем з SPF потрібен тільки в жарку пору року. Взимку він потрібен не менше!

№5. Забули зняти макіяж, або лягаєте спати, уткнувшись обличчям у подушку? Скажіть "привіт" морщинам, синцям під очима і пухкій шкірі.