Які продукти необхідно виключити з раціону заради ідеальної шкіри

Коли на обличчі з'являються прищі та висипи, часто ми відразу біжимо купувати «диво-крем», який позбавить нас від цієї напасті. А справа може бути в нашому раціоні, адже всім відомо, що краса шкіри безпосередньо залежить від харчування. Давайте визначимо, які продукти входять в заборонений список.

Які продукти необхідно виключити з раціону заради ідеальної шкіри
Чорний чай і кава

Теїн і кофеїн, які містять ці продукти, не тільки надають тонізуючу дію на організм, але і зневоднюють шкіру, а також сприяють погіршенню кольору обличчя. Цей ефект дають тільки ударні порції чаю та кави (більше 3-5 чашок), якщо ви вживаєте нормальну їх кількість,то шкоди для шкіри не буде.

Спеції і сіль

Сіль затримує воду в організмі і викликає набряклість, в результаті чого шкіра втрачає еластичність, з'являються зморшки. А надмірна кількість спецій веде до зміни кольору обличчя і появи гнійних елементів.

Алкогольні напої

Алкоголь активно виводить воду з організму, внаслідок чого шкірі не вистачає вологи, і вона пересихає. Крім цього, алкоголь вбиває корисні речовини, необхідні для еластичності і пружності шкіри.

Солодощі

До складу шоколаду, тортів і печива входить рафінований цукор, який викликає пошкодження колагенових волокон, які відповідають за збереження «каркаса» особи і пружності шкіри. Тому вживання великої кількості солодких продуктів викликає раннє старіння шкіри.

Червоне і жирне м'ясо

Велика кількість м'яса в раціоні призводить до підвищення в крові концентрації токсичних продуктів азотистого обміну, які можуть надати шкоди тканинам організму і навіть викликати різні захворювання, наприклад подагру. При підвищеному споживанні жирної їжі тваринного походження змінюється функція сальних залоз шкіри, що веде до ранніх зморшок.

Дієта для шкіри не передбачає фанатичної відмови від всіх заборонених продуктів, але значно скоротити їх у своєму щоденному раціоні потрібно обов'язково.