Віра Брежнєва розповіла, як приходить в форму після свят

Українська співачка Віра Брежнєва мотивувала своїх підписників в Instagram прийти в форму після свят і влаштувати розвантажувальний день.

Віра Брежнєва розповіла, як приходить в форму після свят
Віра Брежнєва відкрила Новий рік заняттям з пілатесу і розповіла, як себе приводить в порядок після свят.

«В залежності від їх тривалості, на повернення в форму може знадобитися близько тижня, але продовжую і довше, поки не приходжу в потрібну форму», - зазначає Брежнєва.

Протягом двох-трьох днів співачка правильно харчується і займається спортом. «Краса вимагає жертв, тому перше, що виключається в розвантажувальні дні - солодке. Всі: і цукор, і мед, і всі страви, де є цукор, навіть йогурт без цукру!» - зазначає вона.

Брежнєва харчується в такому режимі всього кілька днів і ще виключає хліб. Основу раціону Віри складають на період після свят фрукти, овочі, каші, бобові, білок (м'ясо, риба, яйця), молочні і кисломолочні продукти.

Співачка харчується тричі на день без перекусів. Між прийомами їжі робить проміжок в 4-5 годин. Останній прийом їжі - за 4 години до сну.

«Бажаю всім здоров'я, прекрасного настрою і швидкого відновлення в прекрасну форму. Уточнення - при бажанні налагодити свій обмін речовин - можна ці розвантажувальні дні розтягнути на два (якщо потрібно, то й три) місяці, додати спорт і все стане тіп-топ!» - уклала екс-солістка «ВІА Гри».