7 причин, чому ваше волосся так швидко жирніє

Більшість жінок роками ведуть безуспішну боротьбу зі швидким пожирнінням волосся, використовуючи при цьому всі засоби: від дорогих і модних кондиціонерів до народної косметики.

Насправді, масним наше волосся роблять наші ж «безневинні» звички. Розповідаємо про 7 речей, яких не можна робити:

1. Часто торкатись свого волосся

Дерматологи і мама говорили вам не торкатись зайвий раз руками обличчя? Так от, той же принцип спрацьовує і з волоссям: «жир» з вашого тіла (конкретно – з пальців) потрапляє на волосся і… самі знаєте, що далі.

2. Надто часто мити голову

Ви миєте голову, щоб позбутись жирності і тим самим запускаєте проблему по колу. Щоденне застосування шампуню вимиває зі шкіри голови природній жир і в результаті шкіра виробляє подвійну порцію того ж таки жиру. Намагайтесь мити голову тричі на тиждень або хоча б через день, пізніше ваше волосся скаже вам «дякую».

3. Надто часто розчісувати волосся

В загальному, розчісувати волосся – це добре (стимулює ріст, запобігає випаданню і тд). Але, як і в кожній справі, тут варто не переборщити. Розчісування змушує шкіру голови виробляти більше жиру, ніж зазвичай. В результаті спочатку ви отримуєте красивий глянець на волоссі, а потім – некрасиву жирність.

4. Надто багато кондиціонеру

До кондиціонерів варто ставитись з обережністю, оскільки часто люди неправильно їх використовують. По-перше, наносіть кондиціонер не по всій довжині волосся, а з акцентом на кінчики. По-друге, ретельно обирайте кондиціонер для типу свого волосся: важливо, аби він не обтяжував його.

5. Мити свій гребінець/щітку для волосся

У гребінця теж є свої гігієнічні норми і їх варто дотримуватись, інакше він перетвориться у камеру зберігання всяких «нечистот». Усе це переноситься на ваше волосся і робить свою погану справу.

6. Чистити гребінець/щітку від волосся

Сподіваємось, ви не з тих дівчат, щітки котрих більше схожі на якусь пухнасту тваринку. Механізм тут простий: на гребінці залишається ваше масне волосся, потім ви ним розчісуєте чисте волосся і вуаля.

7. Обирайте правильні засоби

Обов’язково читайте опис шампунів, кондиціонерів, масок та бальзамів. Часто навіть найпрофесійніше засоби можуть конкренто вашому волоссю не підійти. Уникайте написів типу «для зволоження», «для блиску» і її подібних.

ELLE