Знаки зодіаку, які найбільше підходять один одному в ліжку

Частина суспільства переконана, що знаки зодіаку напряму впливають на характер людини, її вподобання і навіть сексуальні стосунки.

У зодіакальному колі існує всього шість пар, які ідеально підходять один одному в ліжку, пише РБК-Україна.

Овен і Скорпіон

Спочатку між вами буде вирувати пристрасть. Ви будете проводити майже весь час разом. Однак цей союз може привести до серйозних конфліктів. Астрологи кажуть, там, де є пристрасть, присутня і напруга. Вони й будуть причиною виникнення непорозуміння в парі.

Терези й Риби

Через постійне бажання бути у всьому ідеальними, Терези в цій парі будуть брати ініціативу на себе й щоразу дивувати другу половинку. Риби ж не даватимуть партнеру зациклюватися на проблемах. Цей союз будуватиметься на позитивних емоціях і взаєморозумінні.

Лев і Телець

Харизматичні Леви постійно "підігріватимуть" почуття, як вдома, так і на публіці. Тельці прагнуть до комфортного життя, у якому їхні вчинки схвалює суспільство.

Стрілець і Діва

Діви – стримані особистості лише доти, доки не зустрінуть Стрільців. Цей вибуховий союз приведе до невимушеної пристрасті й незабутнього кохання.

Козоріг і Водолій

У такому союзі може виникнути пристрасть, партнерам не важливі ніякі правила. Химерний характер Водолія не дозволить сумувати в цих стосунках.