Що робити, щоб менше пітніти

Безумовно, бувають ситуації, коли нашому організму треба гарненько пропотіти, щоб вивести шкідливі токсини - це нормальна і здорова реакція. Але така корисна справа ніяк не в'яжеться з громадським місцями, де запах, що виливається тілом, ставить нас у незручне становище.

Що робити, щоб менше пітніти
1. Уникайте гострої їжі

Любите щось «погарячіше»? Мексиканську або індійську кухню, приміром. Щоб менше потіти, краще стримати свої апетити щодо гострих спецій, соусу, перців... Якщо сонце нагріває вас ззовні, то гостра їжа робить це зсередини і провокує виділення поту. Так що в особливо спекотні дні краще від такої їжі відмовитися.

2. Не пийте кофеїн і алкоголь

Загальновідомо, що спиртне змушує сальні залози працювати набагато активніше, а ось про ту ж властивість кофеїну знають не багато. Будь-то молочне латте, але все одно дасть сигнал організму починати потовиділення, тому що кофеїн діє збудливо на нервову систему. Якщо ви все ж не можете відмовитися від кави, додайте туди кубики льоду, щоб знизити ефект.

3. Правильно підбирайте одяг

Не носіть синтетику. Навіть у звичайні дні вона не дає шкірі дихати і провокує потовиділення. А в спеку тим більше. Як відомо, чорний колір притягує сонце, тому відмовтеся від темних речей в спеку.

4. Виключіть по максимуму сіль з харчування

Зменшіть кількість солі в своєму раціоні. Адже саме вона, крім води, є основним компонентом поту, закупорюючи наші пори.

5. Користуйтеся дезодорантом протягом дня

Тут все просто і зрозуміло, є тільки один нюанс. Якщо ви пропустили потрібний час і вже встигли спітніти, то бризкатися пізно. Робити це потрібно, поки пахви ще сухі, тобто в профілактичних цілях.

6. Замініть антиперспіранти

Якщо вам не подобаються хімічні «запахоперебивачі», не біда. Відмовитися від них можна, не залишаючи свої пахви з непривабливими «пахощами». Для цього потрібно вичавити лимон в чашку води і обтерти тіло перед сном. Пори очистяться, а від тіла буде йти приємний аромат.

7. Не нервуйтеся

Стрес провокує організм, і той намагається захищатися, як може. Наприклад, виділяє піт. Зрозуміло, що далеко не завжди у вас вийде уникнути нервових ситуацій, у всякому разі, навчіться гідно з ними справлятися: вдихніть і видихніть, вдихніть і видихніть, цвітіть і пахніть... приємно.

8. Брийтеся

З кожним роком феміністки все активніше агітують жінок не голитися в догоду чоловікам. Але робити це все ж треба, тільки на догоду гігієні. Ми прекрасно розуміємо, що саме в місцях підвищеної «волосатості» потіємо сильніше всього. Утворюється розсадник бактерій, і тут вже не до емансипації.