Як вибирати шкарпетки

Така дрібна і, на перший погляд, майже непоказна деталь гардероба, як шкарпетки, досить часто залишається без належної уваги з боку їхніх власників. Проте, саме вони можуть миттєво зруйнувати найретельніший і найефектніший образ. Сподіваємося, що дотримуючись наших порад, вам вдасться уникнути незручних ситуацій і поширених помилок під час вибору шкарпеток. 

Модні шкарпетки 

Через неякісну гумку шкарпетки постійно сповзають, збиваються у взутті або перекручуються. Доводиться поправляти їх знову і знову. Але дійсно якісні модні шкарпетки завжди щільно і дбайливо облягають ногу, відмінно тримаються, ніколи не втрачають еластичність, не з'їжджають і не зісковзують, словом, забезпечують повний комфорт вашій нозі!

Склад 

Найякісніші моделі шкарпеток виготовляються з тонкої вовни або стовідсоткової бавовни. Утім, невеликий вміст у складі синтетичних волокон не зашкодить, навіть зовсім навпаки, оскільки такі шкарпетки краще триматимуть форму, довше прослужать і не втратять свій зовнішній вигляд одразу після першого прання.

Розмір 

Краще купити шкарпетки на півтора-два розміри більше від взуття, це забезпечить вам зручність і пристойний зовнішній вигляд. Однак надмірно великі шкарпетки – не найкращий варіант, оскільки вони сповзатимуть, збираючись у гармошку, і створюватимуть неохайний вигляд.

Шерсть або бавовна 

Бавовняні моделі тонші, прохолодніші – це оптимальний варіант у теплу пору року. Шерсть можете сміливо відкласти до зими, для теплого та ворсистого одягу.

Вибір кольору шкарпеток

Колір має поєднуватися з кольором костюма або штанів, а не взуття. Інколи  не завадять сміливі експерименти – спробуйте підібрати чоловічі шкарпетки за кольором, що збігається з кольором таких аксесуарів, як ремінь, краватка або навіть сорочка. Звісно ж, експерименти допустимі в тих ситуаціях, коли йдеться не про класичний образ.

Малюнок 

Монотонність піджака, штанів і сорочки може трохи порушуватися забарвленням шкарпеток. Саме тому можете сміливо купувати моделі з різними малюнками: клітинка, шотландка, горошок або різноманітні смужки. Абсолютно неприпустимі кричущі або надмірно примітивні малюнки.

Діловий образ 

Чим більший малюнок на шкарпетках – тим менш формальний вигляд вони мають. Відповідно, не завжди можуть вдало доповнити строгий образ.

Довжина

Коректна довжина шкарпеток – трохи вище литкової кістки. Це допоможе приховати від погляду оточення смужку шкіри ноги між верхом шкарпетки та краєм штанини.