7 правил моди, які можна забути

У моді чудово те, що вона постійно змінюється і не обмежується старими кодами стилю.

В результаті цього, а також рішучості упертих модниць-знаменитостей, такі модні правила вже неактуальні.

Принти не можна поєднувати

Старе правило, яке до сих пір залишається «складним»: поєднання різних принтів в рамках одного образу неприйнятно. Зараз це дозволено, але дозовано. Ви можете розділити принти монохромним одягом або широким поясом. Краще не змішувати малюнки схожого напрямку. Добре виглядають горошок і клітинка, смужки і квітковий малюнок.

Синій і зелений колір не поєднуються

Таке поєднання кольорів колись вважалося складним. В сучасній моді вони можуть доповнювати один одного або один з них виступати в якості домінуючого. Переконайтеся, що два кольори досить відрізняються один від одного для збереження різноманітності.

Чим старше жінка, тим нижче спідниця

Звичайно, про мініспідницю не йдеться, але плаття, спідниця довжиною до або трохи вище коліна дійсно можливо. Намагайтеся носити одяг простого і класичного крою і при необхідності надягайте колготки.

Рудим не пасує червоний колір

Руде волосся, червона сукня і червона килимова доріжка прекрасно поєднуються один з одним. Вибирайте сукню трохи іншого відтінку, ніж волосся, щоб уникнути злиття кольорів. Між сукнею і волоссям залиште достатньо відкритого простору, щоб ще раз підкреслити контраст.

Взуття та сумки повинні бути в тон

Раніше це твердження не викликало сумнівів. Зараз модниці підбирають контрастні взуття і сумку або роблять одне з них акцентом в образі. Не бійтеся комбінувати, але не засліплюйте. Зробіть свій образ простим, щоб домогтися максимального ефекту від аксесуарів.

Шкіряний одяг влітку під забороною

У 40-градусну спеку можна прислухатися до цієї поради. А взагалі влітку є так багато варіантів: мінісукні, спідниці, топи… І забудьте про чорний колір, кольорова шкіра виглядає влітку дуже круто.

Шкарпетки з відкритим взуттям

Одягати шкарпетки з відкритим взуттям вважалося поганим тоном, але тепер все змінилося. Починати можна з темних шкарпеток в чорних туфлях, а далі поекспериментуйте з яскравим нейлоном.

joy-pup