У США повідомили про передчасні пологи Кейт Міддлтон

В американських ЗМІ з'явилися новини про пологи Кейт Міддлтон. Згідно з інформацією репортерів місцевого журналу ОК!, герцогиня Кембриджська вдруге стала мамою за три тижні до озвученого терміну.

У США повідомили про передчасні пологи Кейт Міддлтон
Офіційно дружина Вільяма Кетрін ще на сносях, і очікується поповнення в королівському сімействі не раніше другої половини квітня. Проте журналісти з США завчасно повідомили про народження другої дитини знаменитої пари. Американський журнал OK! анонсував новий номер, на обкладинці якого великими літерами написано, що Міддлтон народила.

Це видання відоме тим, що регулярно розміщує на обкладинці неперевірені і непідтверджені сенсації начебто вагітність Дженніфер Еністон від Джастіна Теру, розставання Кім Кардашян і Каньє Уеста і розлучення Кейт і Вільяма. Ось і зараз в Мережі розгорівся скандал через чергові фантазії співробітників ОК! Посилаючись на авторитетні джерела, репортери журналу пишуть, що охорона оточила лікарню, в якій народжувала Кетрін. Її рідні знаходяться поруч, а мама Керол просто без розуму від щастя.

Британські колеги американських творців "качок" інформацію про пологи Кейт спростовують. Демонструючи свій тонкий гумор, англійці заявили, що у герцогині Кембриджської справді була доволі насичена на заходи тиждень, проте пологів у низці цих подій не було.

Як зазначає видання Independent, чим ближче дата пологів Міддлтон, тим більше подібних повідомлень спливає у ЗМІ. Однак достеменно відомо, що 18 березня, коли американські акули пера «приймали пологи» у Кетрін, вона була з візитом у дитячому центрі в Лондоні і поспілкувалася з британськими журналістами.