Як вибрати місце для дзеркала, щоб не попрощатися з удачею

Дзеркало сьогодні сприймається виключно як елемент декору. Але наші предки наділяли його магічними властивостями, вважали провідником між світами, накопичувачем позитивної і негативної енергії. 

До нього ставилися з повагою і уважно вибирали місце, де його розмістити. 

Тому потрібно дізнатися, де в будинку не можна вішати дзеркало, щоб не привернути біду. У деяких кімнатах його зовсім не можна розміщувати.

Де в будинку не можна вішати дзеркало

Відбиваючі поверхні відкривають завісу в потойбічний світ, тому так важливо відповідально ставитися до розміщення дзеркал, догляду за ними. Їх слід регулярно протирати.

У яких кімнатах і частинах приміщення не варто вішати дзеркало.

У спальні

Спляча людина не повинна відображатися в дзеркалах. Негативний ефект залежить від того, хто відпочиває в цій кімнаті. Якщо це спальня самотньої людини, то вона почне втрачати своє здоров'я.

З часом це може призвести до появи серйозної недуги. Якщо дзеркало висить у спальні подружжя, то вони почнуть сваритися, можуть втратити довіру один до одного.

Однак якщо все ж хочеться повісити дзеркало у спальні, то пам'ятайте про дві головні заборони:

  • категорично не можна вішати його над подружнім ліжком;
  • заборонено розміщувати його так, щоб у ньому відбивалися сплячі люди.

 

Дзеркало на кухні

В принципі, відбивну поверхню можна розміщувати в цій кімнаті. Але переконайтеся, що в дзеркалі не відображається плита. Інакше під час приготування їжі у господині буде йти більше енергії і вона швидше втомлюється.

У дзеркалі не повинно відображатися вікно. Інакше вся сприятлива енергія, яка захоче потрапити в будинок, буде відображена.

В передпокою

Розміщувати тут дзеркало вкрай зручно, але не в будь-якій частині кімнати. Заборонено, аби в ньому відбивалися вхідні двері. В протилежному разі родина втратить щастя.

Слов'яни вірили, що в дзеркалі, недалеко від вхідних дверей, проживає добрий дух. Він щедро обдаровує щастям домочадців, які йому часто посміхаються.

Але якщо в дзеркалі відбиваються вхідні двері, то дух може вислизнути і покинути будинок.

Дзеркало біля робочого місця

Сьогодні багато хто звик працювати з дому, тому наявністю кабінету або невеликого робочого місця в квартирі вже нікого не здивуєш. Але важливо, щоб поруч не було дзеркала. Інакше кількість обов'язків буде зростати, а от зарплата залишиться на тому ж рівні.

Два дзеркала навпроти один одного

У сучасному світі це вважається досить ефектним дизайнерським рішенням. Однак езотерики стверджують, що не варто своїми руками створювати магічний портал або коридор відображень.

У цьому випадку в будинок почне інтенсивно потрапляти темна енергія з потойбічних світів. Тому у членів сім'ї почнуться проблеми зі здоров'ям, невдачі у навчанні і роботі, сварки з близькими.

Сприятлива енергія, навпаки, буде відображатися замість того, щоб розмножуватися і залучати позитив.

Дзеркало відображає неприємні предмети

Не вішайте його навпроти сміттєвого відра, корзини з брудною білизною, розеток і проводів. Дзеркала здатні акумулювати негативну енергетику, а потім подвоювати її. Тому всі ті неприємні речі будуть «рости»: непрана білизну і одяг, сміття, дратівливі дроти.

Народна мудрість нагадує, що впоратися з негативною енергетикою допоможе вода. Тому важливо регулярно мити відбиваючі поверхні.