Як носити французький манікюр в цьому сезоні

Френч - ледь не найпоширеніший вид манікюру, завдяки своїй універсальності. Його нейтральний тон підійде практично до будь-якого одягу і до будь-якого заходу. Проте останнім часом френч став втрачати свою популярність, і дизайнери світових Тижнів мод спантеличені питанням, як надати йому друге дихання.

Як носити французький манікюр в цьому сезоні
Міняйте лінії

Технологію французького манікюру можна поміняти, наносячи його не рівно (повторюючи форму нігтя), а з допомогою косих ліній. Хвиля, ялинка, навіть зубчики в традиційному білому кольорі будуть виглядати куди цікавіше банального класичного обідка. Така концепція була представлена на New York Fashion Week дизайнером Джин Сун Чо спеціально для Tibi.

Додайте кольору

Початкова задумка класичного френча полягає як раз у поєднанні білого з прозорим. Однак варіанти завжди допускалися. Головне, щоб гамма була з спокійних пастельних тонів. Тепер же в моді якраз яскраві кольори, а тому сміливо фарбуйте свої нігті в червоний, синій і зелений найтемніших і густих відтінків. Також актуальним став варіант розфарбовування традиційно прозорої основи нігтя.

Міняйте місце

Гуляти, так гуляти - зламайте стереотипи і повністю поміняйте схему малюнка: наносити лак на всю довжину, знизу або посередині. Так ви вже точно додасте своїм нігтям оригінальність. Похуліганьте, перенесіть все з ніг на голову.

Довжина

Для любительок нарощених нігтів у нас погані новини - у цьому сезоні в моді короткі і свої рідні. На доглянутих, акуратно підстрижених і підпиляних нігтях френч буде виглядати нітрохи не гірше, а можливо, навіть і краще, ніж на довгих штучних пластинах.

Користуйтеся «девайсами»

Виявляється, френч (як, загалом-то, і будь-який інший тип манікюру) можна наносити не тільки пензликом з пляшечки. Дизайнер Тадаші Седзі у своїй колекції на Тижні моди в Лондоні використовував спеціальну губку, накладаючи кордон манікюру з боків. У чому ж перевага, запитаєте ви, швидше вже стільки непотрібної мороки. Але виявляється, таким хитрим способом стиліст хотів надати нігтям м'який, злегка розмитий вигляд, ніби дощ змив чіткі контури. Однак таку процедуру краще довірити майстру, навряд чи у вас самої це добре вийде.

Як бачите, у цьому сезоні дизайнери надали нам величезне поле, щоб розгулятися фантазії. Головне, не бійтеся експериментувати!