Три звички в макіяжі, які застаріли: так краще не фарбуватися

Є низка бьюті-звичок, які вже давно застаріли та вийшли з моди. Ними користувалися наші матері та бабусі, але нам так фарбуватися на варто. Хоч зараз мода на ретро і є але точно не варто використовувати це у макіяжі.

Від яких анти-трендів у макіяжі слід відмовитися розповідає Новини.LIVE.

Інгорування нижньої повіки

У різні роки макіяж був різним. Але нижній повіці зазвичай не дуже щастило. Для неї було два варіанти: підвести слизову або просто ігнорувати зі словами "краще не чіпати, від цього око стає менше". Перший варіант, до речі, можна спостерігати за хештегом # женабандіта буквально у всіх соцмережах. Там вас чекає і макіяж, і наряди 90-х - зазвичай потрапляння в образ крутої подруги небезпечного типу дуже точне. Але повернемося до очей.

Дійсно, якщо просто підвести слизову темним олівцем, очі можуть візуально здаватися меншими. Але взагалі маніпуляції з нижньою повікою здатні зробити і зворотний ефект. Розмір око зчитується за розміром кольорового гуртка навколо. Тому, якщо не обмежуватися слизовою, а як слід розтушувати тіні, можна отримати досить ефектний результат. Орієнтуйтеся на довжину вій або кордон, де повіка власне переходить в щоку: це місце легко намацати, головне - сильно не тисніть.

Тільки сатинові тіні

У тіней буває різна текстура. Якщо говорити глобально, це матові і сяючі. Друга категорія вже ділиться на безліч варіантів, від гладких сатинових з дрібними світловідбиваючими частинками до гліттерів, що складаються з великих блискіток.

Сатинові тіні довгий час були на піку популярності. Їх також називали перламутровими. З ними легко працювати, вони досить безпроблемні, а тому популярні досі. Деякі палетки сегмента люкс і зараз містять тільки сатинові відтінки. Але робити ними повний макіяж очей не завжди хороша ідея.

"Консервувати" макіяж

Досить поширена ситуація: жінка починає експериментувати з макіяжем підлітком. А потім знаходить себе і свій стиль і дотримується його роками. Чи не пробує нові продукти, кольору і тренди.

Звичайно, в цьому немає нічого кримінального. Але формули засобів модифікуються, з'являються нові продукти і техніки, які суттєво спрощують макіяж. З роками змінюється обличчя - і не обов'язково стає гірше. Дуже навіть може бути навпаки: не всім йде дитяча припухлість. Ці фактори нерідко призводять до того, що старі підходи перестають працювати, тому зовсім відмовитися від змін буде помилкою.

Поради для краси шкіри

Поява зморщок на лобі — процес неминучий для кожної людини, особливо для тих, хто має активну міміку. Якщо цього з вами ще не сталося, то настане день, коли вранці ви помітите горизонтальні складки в місцях, де раніше шкіра була гладкою. Але, щоб цього не сталося якомога довше-є деякі ефективні способи зробити зморшки на лобі непомітними.

Целюліт являє собою косметичну проблему зовнішнього вигляду шкіри, зміни в якій обумовлені структурними змінами підшкірно-жирової клітковини. Як позбутися апельсинової кірки та за яких умов вона з'являється, розповіла дієтологиня Тіана Фіалкова.