5 речей, які не можна приховувати від лікаря

Ви збираєтеся до лікаря з якоюсь проблемою і вже заздалегідь продумуєте, що сказати, а що - ні. Або не розповідати, якщо лікар не запитає. Буває, що і на пряме запитання лікаря ми даємо ухильну відповідь, який дуже далекий від правди.

Так приблизно ви можете відповісти на питання: «Які чоловіки вам подобаються - брюнети або блондини?», А ось ці 5 речей не можна приховувати від лікаря ні в якому разі.

Алкоголь

Лікарю навряд чи цікаво, якому вину ви віддаєте перевагу - просекко або совіньон. Якщо він питає, чи приймаєте ви алкоголь, він напевно складає для вас курс лікування, в якому ліки несумісні з прийомом спиртного навіть у мінімальних дозах.

Небезпечно не дотримуватися рекомендацій лікаря, якщо він радить на час лікування і прийому ліків відмовитися від алкоголю повністю: деякі препарати в поєднанні зі спиртним можуть дати дуже небезпечні «суміші».

Харчування

Від того, присутні в вашому меню молочні продукти і м'ясо або ви дотримуєтеся вегетаріанства, часом залежить успіх лікування і обраний курс медикаментів. Тому важливо знати, як багато ви їсте солодкого, якщо, наприклад, за аналізом крові у вас високий рівень цукру. Не соромтеся зізнатися, якщо вас тягне на смачненьке ночами, - іноді це допомагає медику встановити точний діагноз.

Незахищений секс

Емм, інтимне питання. Але вже якщо ви прийшли до гінеколога і у вас «там» щось не так, то не варто розповідати, що у вас давно не було сексу (тільки один партнер), ви завжди охороняєтеся презервативами, хоча мають місце інфекційні хвороби або наступила вагітність.

Самолікування

Що вже приховувати - ми любимо лікуватися за Гуглом і призначати собі ліки, орієнтуючись на відгуки «колег по хворобі». Іноді допомагає, але частіше за все ми все-таки приходимо до лікаря, коли вже затягнули банальну болячку до ускладнення. Класика жанру. І на прийомі у лікаря немає сенсу приховувати або недоговорювати, які саме препарати ви приймали або продовжуєте приймати, адже деякі ліки несумісні один з одним, і «лікування» тільки посилює проблему.

Хронічне захворювання

Не дивуйтеся, але іноді для точності діагностування важливо знати навіть те, якими хронічними недугами ви хворіли в дитинстві. Вам варто пригадати, і чи не було у вас в дитинстві струсу мозку, переломів, вивихів і інших серйозних випадків. А якщо самі не пам'ятаєте - зателефонуйте батькам.

НашаМама