"Секретний" інгредієнт, який продовжить термін зберігання часнику на кухні

Виростити і зібрати урожай — це далеко не все, що належить зробити господареві. Нітрохи не простіше буває цей урожай зберегти.

Особливо, коли мова заходить про таку вибагливу штуку, як часник. Багато дачників допускають ряд серйозних помилок, в результаті яких часник псується. Продовжити термін зберігання важливого овоча допоможе один "секретний" інгредієнт, який є в кожному господарстві.

У першу чергу цибулини часнику необхідно гарненько висушити в постійно провітрюваному приміщенні. Сушка овочу триває не менше 1 місяця. Якщо часник сушився в косах або пучках, то необхідно надалі обрізати стебла залишивши пеньки не більше 2 см. Слідом видаляється вся луска, яка легко відшаровується. Найчастіше на ній крім іншого залишається ще й висохла земля.

"Секретний" інгредієнт для тривалої консервації — це звичайна деревна зола. Роздобути таке щастя в місті практично неможливо, а тому буде не зайвим привезти пакетик-другий з дачі. Крім золи знадобиться обрізаний і висушений часник, а також ящик, коробка або банка, в яку будуть складатися дари городу.

Отже, справа належить нехитра. Спочатку засипаємо нижній тонкий шар золи в банку або ящик. Потім, укладаємо часник. Після цього засипаємо його золою повністю. Якщо часнику (і часу багато), то краще буде виготовити такий собі бутерброд за принципом: зола, часник, зола, часник, зола і так далі. Тримати такі "консерви" слід при плюсовій температурі до +18 градусів за Цельсієм.